CESTOVÁNÍ

Seznam povinné výbavy do auta podle zákona

Komentáře

Prosím pana autora, ať si pořádně přečte, co napsal. V ČR není stanovena jako součást povinné výbavy reflexní vesta. Je pouze povinností řidiče tuto vestu použít za určitých okolností při vystoupení z vozu (takže ji může nosit třeba v kapse). Hloubka dezénu pneumatik také není popsána přesně a řekl bych, že text je dokonce zavádějící. Totéž lze říci i o odkazu na vyhlášku (je to novelizace jiné právní úpravy). O tom, jak to mají v jiných státech nic nevím. Ale tím, co autor sděluje zde, se rozhodně řídit nedoporučuji. A to na začátku článku tvrdí, že je to podle zákona.

V Polsku povinnost mít hasicí přístroj se tato povinnost vztahuje na vozidla do 3,5 tuny registrovaných v Polsku, nemýlím-li se.

Přidej komentářDiskusní příspěvky vyjadřují názor jejich pisatelů a provozovatel tohoto portálu za ně nenese zodpovědnostSOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Jak ušetřit při tankování při cestách po Evropě

Jaké jsou ceny pohonných hmot při cestách po Evropě? Kde se vyplatí natankovat? Podívejte se, jak můžete ušetřit na benzinu a naftě!

 

Dálniční známky Rakousko: Cena – kde koupit a kam nalepit

🧨Hodláte cestovat přes ⭐Rakousko⭐ a využívat tamní placené silniční úseky? Potom se vám budou hodit aktuální informace o dálničních známkách.

 

Jak koupit slovenskou dálniční známku online + placené úseky

Chystáte se na Slovensko a budete potřebovat dálniční známku? Zajímají vás placené úseky na Slovensku? ☝ Zjistili jsme pro vás všechny...

 

ODEBÍREJ NEJNOVĚJŠÍ NÁVODY A RADY DO ŽIVOTA

Vlož email a nech si zasílat čerstvé návody, rady a další zajímavosti