Jak poslat SMS zdarma online - T-mobile, O2, Vodafone

SMS zprávy už dávno nemusíte posílat pouze klasickou placenou cestou. Způsobů odesílání esemesek zdarma je hned několik, přičemž všechny jsou naprosto spolehlivé a běžně používané. Na výběr máte mnoho mobilních SMS aplikací a poslat zprávu zdarma dokonce nabízí i samotní mobilní operátoři.

Jak poslat SMS zdarma online - T-mobile, O2, Vodafone Foto: Pixabay

Jak spolehlivě poslat SMS zdarma

V době internetu a mnoha mobilních chatovacích aplikací není žádný problém odeslat SMS online zdarma. Vyhnete se tak poplatkům za esemesky operátorům a platíte pouze za připojení k internetu. Některé způsoby odeslání zpráv jsou možné pouze přes počítač, jiné (především mobilní aplikace) vám umožní posílat sms zdarma přímo z telefonu.

SMS zdarma můžete poslat skrze:

 • SMS brány/webové portály – do všech sítí
 • SMS brány jednotlivých operátorů - zdarma v rámci dané sítě
 • SMS aplikace

SMS zdarma bez registrace do všech sítí.cz 2022

Jednoduchý a velice rychlý způsob odeslání textové zprávy zdarma nabízí SMS brány. Na internetu je jich mnoho volně dostupných, kde ani není potřeba žádná registrace. Pouze zadáte číslo příjemce a ve většině případů i své vlastní číslo.

Takto můžete poslat sms zprávu zdarma z vašeho mobilu připojeného k internetu (nebo z počítače), aniž byste museli narychlo dobíjet kredit.

Na výběr máte z těchto osvědčených SMS bran:

 • PoslatSMS.cz
 • Poslat.cz
 • SMSzdarma.cz
 • SMSBrána.cz
 • Esemes.cz

SMS brány operátorů – poslat sms zdarma do O2, Vodafone a T-mobile

Poslat SMS zdarma nabízí i samotní mobilní operátoři, a to obdobným způsobem skrze sms bránu. Na rozdíl od výše zmíněného způsobu odesílání textovek zdarma, při využití sms brány operátora můžete odesílat zprávy jen v rámci sítě daného operátora. Např. chcete-li odeslat zprávu na T-mobile, je potřeba využít bránu tohoto operátora. Tyto služby jsou dostupné pouze pro PC.

Poslat sms zdarma - t-mobile

Abyste mohli odeslat sms zdarma přes bránu t-mobile, je potřeba se na jejich stránkách přihlásit do webové aplikace Můj T-mobile. Můžete tak učinit buď jménem a heslem nebo pomocí sms (zadáte své telefonní číslo a T-mobile vám zašle kód pro přihlášení).

Přes bránu T-mobile můžete v rámci sítě posílat zdarma sms dlouhé až 765 znaků (podstatně více než u zmiňovaných sms bran).

Skrze bránu můžete poslat i MMS, a to o velikosti souboru až 280 kB. Zprávu můžete přes bránu poslat i mimo síť t-mobile, ale v takovém případě se vám bude počítat poplatek podle vašeho tarifu.

Mobilní chatovací aplikace - neomezené sms zdarma

Mobilní SMS aplikace umožňují jednoduchý a elegantní způsob odesílání a přijímání zpráv díky připojení k internetu. Nabízí náhradu ke klasickým nativním SMS aplikacím, oproti kterým často disponují i více užitečnými funkcemi. Zprávy tak můžete z mobilu posílat zcela bez kreditu.

 • Signal – velice oblíbená chatovací aplikace, která vám umožní posílat zprávy přátelům jak v rámci aplikace, tak i klasické sms komukoli. Díky internetovému připojení, které vůbec nemusí být závratně rychlé, tak neplatíte operátorovi poplatky za sms. Konverzace v aplikaci Signal jsou přísně šifrované a velice bezpečné. Aplikace Signal je dostupná pro Android i pro iOS.
 • Free SMS sender – aplikace nabízí odesílání sms zpráv zdarma prostřednictvím sms bran, které jsou vybírány podle předčíslí nebo dle poslední zdarma odeslané sms.
 • Chomp SMS – aplikace pro správu sms, která nabízí mnoho zajímavých funkcí, např. plánované odesílání, zálohování, širokou paletu šablon, skupinové zprávy a jistě oceníte podporu Dual Sim.
 • Textra – jednodušší než aplikace Chomp, ale disponuje modernějším designem. Nabízí spoustu grafických funkcí. Bohužel nepodporuje mobily se dvěma simkami.
 • Yaata – rychlá a nenáročná aplikace pro odesílání a přijímání sms. Oceníte přehledné uživatelské prostředí. Základní verze aplikace je zdarma a bez reklam.
 • iMessages – tato aplikace nabízí posílání textových zpráv a dalších souborů přes internet mezi zařízeními Apple (iPhone, iPad, Mac atd.). Oproti klasickým zprávám v rámci nativní aplikace nabízí další funkce.

Komentáře

Pridat komentář


Diskusní příspěvky vyjadřují názor jejich pisatelů a provozovatel tohoto portálu za ně nenese zodpovědnostKomentáře

2222

tak nejak nerozumim temto prispevkum. pokud je to jak si myslim tak uz vubec nerozumim co se na tomto svete odehrava. myslel jsem ze v prispevcich bude jak odeslat sms z internetu.

dekuji vsem kteri me kdy podporili a pomohli my i kdyz jsem trotl a idiot.

Dekuji

Ahoj babinko nemohla by si mi 800 zalozit do ted 10teho? BUDU MIT MATERSKOU A SNAD Aliky deniska

Miluji tě

Super

Ahoj

Z internetu si už žádné SMS zadarmo nepošlete, ti pojebanci operátorští utopení v miliardách si to tak už zajistili. Prachy, prachy, prachy a prachy, o tom je celý svět. Zadarmo? Co to je? S aplikacemi jdete do řítí, další hovna!

Ahoj lásko tak co? Zavolej

Dobrý den,
velmi se stydím za tuto zprávu, ale musím Vám ji napsat, jelikož moje rozhořčení a zklamání je opravdu obrovské.
Starám se o Terku nejlépe jak to jde, svým způsobem jí stále živím, jelikož si není schopná udržet žádnou práci na stálo. Vytáhl jsem jí z toho průseru v Olomouci, přestože sám mám problému nad hlavu.
Za to všechno mi Marcel poděkoval tím, že mě podvedl a sprostě okradl.
Domluvil jsem si s ním dřevo pro kamaráda, které mělo byt suché do krbu.
Místo toho přivezl čerstvě pořezaný strom, vysypal mi ho do garáže, přitom rozbil novou skleněnou lednici, což se stane, nehoda, jen on, jako malý kluk lednici zakryl ceduli, at si toho nevšimnu.
Poté za námi přijel pro peníze, než jsme dřevo viděli, vzal si rychle 20tisic, ještě nám řekl, ze máme 2stovky slevu na dovoz( ten stal z LIBAVE do Olomouce 2800).
A odjel .
Až poté jsem zjistil, kolik doopravdy stojí ložený m3 palivového dřeva. 700 z lesa, nebo 1000 od prekupnika.
On nám to prodal 4x dráž…tudíž totální zlodějina a loupež.

Vám bude tvrdit, ze to tak není, ale je.
Je to chudák, nejlíp se vydělává na rodině.

Teď tvrdí, ze jsem s tím souhlasil at jdu do prdele.
Ano, souhlasil, protože jsem mu důvěřoval , svému skoro tchánovi
Takže teď mam mokré dřevo v garáži, chybí mi 20tisic, protože kamarád si to nevzal a vše mi v garáži hnije, pac je to čerstvé.

Je to hajzl a takto mi poděkoval za to, jak se mu starám o dceru.
Teď me má zablokovaného, tak aspoň chci, at víte, za co vám bude kupovat na Vánoce dárky.
My s Terkou a Daneckem Vánoce mít nebudeme.
Mějte se moc hezky, asi už se nikdy neuvidíme, musel bych mu dát pár facek.
Roman

Moje číslo je 603477196, Marcel vám vlezl do mobilu a zablokoval me

Pod+420739656982

Opět zkouska

Jsem doma

bla

jo jo

Je tu někdo?

Ahoj jsem svobodny a hledam nejake to vzruso na vecer.
737653378

Me z toho snad jebne, neodeslu a neodesluuuuuuuuuuuuuu

Tak Ti nevím,

AhojKY, pane.

Ahojky Sane,píšu z internetu a potřebuju vědět jestli jsi tuto sms dostal.Byla jsem v práci.Pokladní Kaufland,dej mi nějak vědět.

Kundo jedna, neser se mi do chlapa!

Zavolej mi

vvv

uzzu

Lásko ozvi semi děkuji čekám

ahoj vole

ahoj vole

ahoj vole

hej ty hyjeno, neotravuj slušné lidi! starej se raději o své problémy. na každou svini se vaří voda.

Z internetu si už žádné SMS zadarmo nepošlete, ti pojebanci operátorští utopení v miliardách si to tak už zajistili. Prachy, prachy, prachy a prachy, o tom je celý svět. Zadarmo? Co to je? S aplikacemi jdete do řítí, další hovna,

Zavolej mi, chci se s tebou sejít. Mám to ráda v lese. mob. 776663992

Jsem konecne vdana

Já tě varovala vrátila jsi se zase Markovi na oči s Liberce a tak ti vezmu pardon už sem vzala tu kacu kikcu

cau nemam kredit zavolas mi?

Benenwn

Ahoj

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

 Jak změnit a zjistit heslo a název wifi

Jak změnit a zjistit heslo a název wifi

Každý už to alespoň jednou zažil. Spadlo vám spojení, potřebovali jste nahodit záložní internet, ale najednou nevíte to pravé heslo...

Co je eIdentita a jak si ji založit a aktivovat online

Co je eIdentita a jak si ji založit a aktivovat online

E-identita vám zjednoduší vyřizování úředních záležitostí on-line ✔️ Veřejná správa České republiky vás díky ní jednoduše ztotožní a umožní...

V online casinu si může zahrát každý i bez peněz

Online casino bonusy bez vkladu - přehledné informace

Věděli jste, že v českých online casinech si můžete zahrát zcela zdarma v demu, a navíc můžete získat pěkné bonusy?✨ Jak tyto bonusy...

NEJZAJÍMAVĚJŠÍ TIPY