NÁKUPY

Jak na kontrolu VIN kódu auta zdarma online a kde ho najít

Komentáře

Potřebuji ověření vín škoda 105
Ovšem v té době ještě pouze s 8mi místním vín C2491145 nevím kde ověřit.
Děkuji

Můžete si to ověřit na carvertical

Jak píše Mike výše - lze to ověřit např. přes CV - pěkně popsané, jak to prověření vypadá mají tady - https://vincheckfree.net/cz/pravda-o-carvertical-p - roverili-jsme-nas-vuz/

You can try to check vin on https://ua.carplates.app/en a lot information about vehicle by VIN or car plates

Použitelné ověření se mi zatím nepovedlo získat od žádné z těchto firem, které to nabízejí : CEBIA, Carvertical, AutoDNA a Cardetect. Šlo vždy o vozy z dovozu a kontrola vždy nabídla maximálně údaje dostupné od registrace v ČR (hlavně km), tedy něco, co se dá stejně získat zadarmo z oficálních zdrojů na netu. Za mne vyhozené peníze.

Přidej komentářDiskusní příspěvky vyjadřují názor jejich pisatelů a provozovatel tohoto portálu za ně nenese zodpovědnostSOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Konfigurátor Škoda automobilů online - ceník aut

2

Jak funguje Škoda konfigurátor? Jaké jsou ceny aut Škoda? Co je to operativní leasing? Odpovědi na tyto i další otázky se dočtete v článku!

 

Seznam povinné výbavy do auta podle zákona

0

Jaká je povinná výbava vozu v ČR? A co když se vydáte do zahraničí? Na co nezapomenout v Rakousku, Chorvatsku, Polsku nebo na Slovensku?

 

Jak ušetřit při tankování při cestách po Evropě

9

Jaké jsou ceny pohonných hmot při cestách po Evropě? Kde se vyplatí natankovat? Podívejte se, jak můžete ušetřit na benzinu a naftě!

 

ODEBÍREJ NEJNOVĚJŠÍ NÁVODY A RADY DO ŽIVOTA

Vlož email a nech si zasílat čerstvé návody, rady a další zajímavosti