TECHNIKA

5 G sítě v ČR – vysílače a pokrytí internetem

Komentáře

Patří Praha - Strašnice do území pokrytí O2 signálem 5G?

špatně těm rádoby konspiracím rozumíte. Jde o to, že kovy, které přijímáme do těla díky znečištění životního prostředí, s jídlem, s vodou, s každým dechem...ty elektrické částice mění elektrickou vodivost našeho těla. Narušuje to jeho elektrostabilitu. Pak zapnete 5G sítě a buňky začnou odumírat....jakoby jste je tím otrávili. A pak začnou uvolňovat částice , kterým se říká viry. Viry ale nemoc nezpůsobí, jsu to produkty otrávených buněk. Vyskytují se všude, v ovoci, zelenině, v jakémkoliv těle. To, co působí nemoc je intoxikace těla kovovými částicemi v kombinaci se změnou elektromagnetického pole v důsledku 5G.

Dobrý den hano,
Nejsem si jist zda nejste reta******, to co píšete, ta vaše teorie je úplná kravina.
1, Buňky umírají každý den!! a jsou nahrazovány novými!!!!
2,Pletete si radiaci s 5G sítí!
3,Radiace vás otráví a vytvoří se vám nádory(ty vaše viry)
4,Ty viry jsou blbost jelikož Virů je mnoho a některé napadají člověka, kterému spůsobí onemocnění.

Takže pokud nemáte doložené zdroje, Studie tak nepište kraviny jako jste napsala. A pokud byste chtěla důkazy z mé strany, stačí si na internetu napsat co spůsouje radiace,virová onemocnění, a další. žádné kraviny co si někdo vymyslel aby se bobavil nebo aby nemusel jít do práce.!!!!

hano??????????? naucte se psat

"Elektromagnetické pole – a to bez pohledu na to, jaký zdroj jej vyvolává – má pouze tepelný efekt"

Dobrý den,
já se na to dívám pohledem elektrikáře.

Jak známo, elektřina a megnetismus spolu velmi úzce souvisí. Proto lze říct, že:
(nejen) Člověk je elektromagneická bytost! To je neoddiskutovatelný fakt. Kdyby tomu tak nebylo, nemohli by jsme měřit EEG ani EKG.
Vysílače jsou tvrdé zdroje elektromagnetického záření širokého spektra!

Opravdu si myslíte, že když vystavíte elektromagnetickou bytost tvrdému zdroji elektromagnetického záření, že ji to nijak neovlivní? Lidské tělo snese hodně, ale jak dlouho?

Je potřeba vzít v úvahu jevy jako jsou rezonance a indukce! Ten tepelný efekt je důsledek právě oné rezonance. Např. při 60 GHz ztrácí buňky schopnost vstřebávat kyslík (na to už jsou něajké studie). Indukce může mít vliv při spojení s kovy v tělě. A to už radši nebudu rozebírat to, že ty vlny mohou být podle potřeb vládců modulovány a tím jejich efekt rozšíířen.

A proto podle toho jak to chápu, mohu s klidem prohlásit, že výše uvedený citát z člunku JE LEŽ.

Podle info z EU (info přinesl Babiš na půdě PS) bude mít v budoucnu každý druhý občan rakovinu. Takže oni vědí, co nás čeká a co způsobují. Těch překurzorů pro to bude více. Kromě účinků léků, chemtrails aj. bude jedím z nich podle mně právě el. mag. záření. Mnoho frekvenčního spektra se na zemi přirozeně vůbec nevyskytuje a nebo ne v takové intenzitě a míře.

Takže bádejte, bádejte, bádejte a nenechte se utahat na nedovařené nudli oficiálních polopravd z médií, které patří vy víte komu. Stejně jako farmafirmy, banky, technologické giganty a mnoho a mnoho dalších institucí a agentur.
V článku postovanou polskou studii si určitě přečtu, ale už teď tam vídím, že byla provedena jen do 5 GHz. Přitom 5G sítě počítají s frekvencemi až do 300 GHz.

Má úcta

Přidej komentářDiskusní příspěvky vyjadřují názor jejich pisatelů a provozovatel tohoto portálu za ně nenese zodpovědnostSOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Registrace dronů v ČR – cena testu, sankce a otázky

1

Od Nového roku platí nová pravidla, která regulují provoz dronů ☝ Podívejte, se kde a jak můžete zaregistrovat svůj stroj a kteří piloti dronů...

 

Jak koupit slovenskou dálniční známku online + placené úseky

1

Chystáte se na Slovensko a budete potřebovat dálniční známku? Zajímají vás placené úseky na Slovensku? ☝ Zjistili jsme pro vás všechny...

 

ODEBÍREJ NEJNOVĚJŠÍ NÁVODY A RADY DO ŽIVOTA

Vlož email a nech si zasílat čerstvé návody, rady a další zajímavosti