CESTOVÁNÍ

Dálniční známky Rakousko: Cena – kde koupit a kam nalepit

Komentáře

Dobrý den, chci se zeptat. Když koupim dalniční znamku jako podnikatel ale nejsem jím, hrozí nějaka pokuta za to?

Muzete rakouskou znamku koupit jako pravnicka osoba, ochranna lhuta v tomto pripade není a znmka plati hned po terminu, ktery zadate, klidne hned.

Dobrý den, řeším stejný problém jak Ivett,zakoupil jsem el. dálniční známku, ale 4 dny před odjezdem, to tedy znamená, že je neplatná? Při zadání SPZ v systemu kontroly mi ukazuje normální platnost od data, co jsem zadal při koupi.
Dekuji

Dobrý den, chápu to správně, že když si koupim elektr. dalniční známku jen 14 dní před odjezdem tak mi v Rakousku nebude platit? Bohužel jsem si nepohlídala termíny.
Děkuji

Díky za článek. Díky vašim radám jsem si objednala elektronickou dálničku - nákup v češtině, velmi intuitivní. Díky za odkaz. Moc mi to pomohlo.

Dobrý den, mohu se zeptat, zda Vám přišla pokuta? Dnes se nám stalo to samé - podle navigace měl být úsek nezpoplatněný, ale při nájezdu na něj byo upozornění na vignette, kterou jsme neměli.

silnice S10 Freistad.Podle navigací nastaveno mimo spoplatněné úseky.Podle plánku zde(Asfinag)je to placené tudíž vignette povinná.
Tak nevim,jsem zvědav jak to dopadne a kolik to bude stát. :-(

Přidej komentářDiskusní příspěvky vyjadřují názor jejich pisatelů a provozovatel tohoto portálu za ně nenese zodpovědnostSOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Kde koupit maďarskou dálniční známku – cena a poplatky

🧨Plánujete cestu do ⭐Maďarska⭐ nebo hodláte využít tamní dálnice třeba pro přesun na dovolenou k moři? Budou se vám hodit aktuální informace a...

 

Jak koupit slovenskou dálniční známku online + placené úseky

Chystáte se na Slovensko a budete potřebovat dálniční známku? Zajímají vás placené úseky na Slovensku? ☝ Zjistili jsme pro vás všechny...

 

Vybíráme autosedačku - druhy, rady a tipy

Jak vybrat autosedačku pro miminko? Jaké jsou ty nejlepší autosedačky na trhu? Jak oblékat miminko do autosedačky? Odpovědi najdete v tomto...

 

ODEBÍREJ NEJNOVĚJŠÍ NÁVODY A RADY DO ŽIVOTA

Vlož email a nech si zasílat čerstvé návody, rady a další zajímavosti