CESTOVÁNÍ

Dálniční známky Rakousko: Cena – kde koupit a kam nalepit

Komentáře

silnice S10 Freistad.Podle navigací nastaveno mimo spoplatněné úseky.Podle plánku zde(Asfinag)je to placené tudíž vignette povinná.
Tak nevim,jsem zvědav jak to dopadne a kolik to bude stát. :-(

Dobrý den, mohu se zeptat, zda Vám přišla pokuta? Dnes se nám stalo to samé - podle navigace měl být úsek nezpoplatněný, ale při nájezdu na něj byo upozornění na vignette, kterou jsme neměli.

Díky za článek. Díky vašim radám jsem si objednala elektronickou dálničku - nákup v češtině, velmi intuitivní. Díky za odkaz. Moc mi to pomohlo.

Dobrý den, chápu to správně, že když si koupim elektr. dalniční známku jen 14 dní před odjezdem tak mi v Rakousku nebude platit? Bohužel jsem si nepohlídala termíny.
Děkuji

Dobrý den, řeším stejný problém jak Ivett,zakoupil jsem el. dálniční známku, ale 4 dny před odjezdem, to tedy znamená, že je neplatná? Při zadání SPZ v systemu kontroly mi ukazuje normální platnost od data, co jsem zadal při koupi.
Dekuji

Muzete rakouskou znamku koupit jako pravnicka osoba, ochranna lhuta v tomto pripade není a znmka plati hned po terminu, ktery zadate, klidne hned.

Přidej komentářDiskusní příspěvky vyjadřují názor jejich pisatelů a provozovatel tohoto portálu za ně nenese zodpovědnostSOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Kde koupit maďarskou dálniční známku – cena a poplatky

0

🧨Plánujete cestu do ⭐Maďarska⭐, nebo hodláte využít tamní dálnice třeba pro přesun na dovolenou k moři? Budou se vám hodit aktuální informace a...

 

Jak koupit slovenskou dálniční známku online + placené úseky

1

Chystáte se na Slovensko a budete potřebovat dálniční známku? Zajímají vás placené úseky na Slovensku? ☝ Zjistili jsme pro vás všechny...

 

Vybíráme autosedačku - druhy, rady a tipy

0

Jak vybrat autosedačku pro miminko? Jaké jsou ty nejlepší autosedačky na trhu? Jak oblékat miminko do autosedačky? Odpovědi najdete v tomto...

 

ODEBÍREJ NEJNOVĚJŠÍ NÁVODY A RADY DO ŽIVOTA

Vlož email a nech si zasílat čerstvé návody, rady a další zajímavosti