Vodafone (UPC) výpadek dnes - kde nefunguje internet a TV

Nefunguje vám Vodafone, respektive některá z jeho služeb? Jde o aktuální výpadek sítě, nebo je chyba někde jinde? Vše o výpadcích a poruchách u společnosti Vodafone najdete v článku. Poradíme vám, na koho se obrátit a kde najít více informací.

Vodafone (UPC) výpadek dnes - kde nefunguje internet a TV Foto: Pixnio

UPC Vodafone - výpadek služeb 2024

Na jaře v roce 2020 došlo ke sloučení UPC s Vodafonem. Od 1. dubna 2020 se tak služby, které jste si pořídili u UPC, přesunuly pod společnost Vodafone. Stejně tomu je i s výpadky. Poruchy a výpadky služeb bývalého UPC spadají pod Vodafone.

Poruchy a výpadky (nejen internetu) u Vodafonu

Vodafone již dávno není jen operátor, díky kterému se dovoláte svým blízkým a přátelům. Internetové služby se rok od roku zlepšují a se sloučením s UPC navíc k telefonům také přibyly domácnosti. K UPC také neodmyslitelně patří kabelová televize. Možností, co se může porouchat, je tedy mnoho. Kam se obrátit v jednotlivých případech?

Vodafone (bývalé UTC) - výpadek TV, poruchy kabelové televize od Vodafonu

Nefunguje-li vám televize, pak si můžete ověřit výpadek na této stránce. Předtím je ovšem třeba zkontrolovat, jestli problém není někde u vás. Zkuste následující kroky:

  • zkontrolujte kabely: Projděte všechny kabely, zejména ethernetový - síťový kabel, nějaký se mohl uvolnit a přerušil se tak kontakt.
  • restartujte modem a set-top box: Obojí vypojte ze zásuvky a zapojte znovu po minutě, restartování často problém vyřeší.
  • vyzkoušejte rychlost internetu: spusťte měření rychlosti vašeho internetu, abyste ověřili, že je vyšší než 7 Mbs. To je minimální rychlost, kterou TV vyžaduje. Není tedy potřeba mít 5G, ale musíte se dostat nad hranici 7 Mbs.

Pokud jste vyzkoušeli všechny kroky, ale TV stále nefunguje a zároveň Vodafone nehlásí výpadek, pak je tu ještě podpora. Na této stránce můžete objevit přesně váš problém.

sipka Nezapomeňte, že pokud vlastníte televizi, jste povinni platit koncesionářské poplatky!

Vodafone - výpadek sítě, kde jsou výpadky sítě Vodafone aktuálně

Telefon vám ukazuje, že nejste připojeni k žádné síti a nemůžete se nikomu dovolat, ani poslat SMS. Co teď? Nejdříve vypněte a zapněte telefon. Tato rada se zdá zbytečná, ale byli byste překvapeni, kolik problémů se tím dá vyřešit. Zkuste také SIM kartu v jiném telefonu, pokud máte takovou možnost. Jestliže telefon síť stále nenašel, podívejte se na mapu pokrytí od Vodafonu. Tam najdete i možné výpadky sítě.

Vodafone - nejde internet, poruchy a výpadek internetu

Výpadky internetu jsou nepříjemné pro všechny. Ať už máte zrovna rozehranou online hru a spoléhá na vás váš tým, rozkoukali jste film na Netflixu a chcete vědět, jak to dopadne, nebo pracujete z domova a výpadek vás brzdí v práci.

Nejdříve zkuste odstranit potíže v síti na počítači. Klikněte pravým tlačítkem myši na ikonku internetu a na “odstranit potíže”. Spustí se diagnostika, která malé potíže dokáže odstranit. Také vám může napovědět, co je špatně.

Další krok bude klasické restartování počítače a také vypnutí a zapnutí modemu. Modem nechte vypnutý alespoň minutu. Po zapnutí modemu počkejte alespoň 5 minut, protože načítání sítě a následné připojení vašeho zařízení nějakou dobu trvá.

Vodafone (UPC) výpadek nebo poruchy - dnes aktuálně nejen v Praze

Každý poskytovatel služeb se snaží své zákazníky informovat dopředu o plánovaných výpadcích. Některé výpadky ovšem plánované nejsou, protože je způsobila porucha. V takovém případě si můžete ověřit, jestli k výpadku opravdu došlo na této stránce.

Zákazníci bývalého UPC jsou na tento systém zvyklí. Informační systém o poruchách a výpadcích fungoval stejně, jako je tomu nyní. Jen na jiné stránce. Jednoduše zadáte svou adresu a okamžitě se dozvíte, zda je v daném místě hlášený výpadek. Také se dozvíte, jak dlouho bude pravděpodobně trvat.

Vodafone - nefunguje LTE, data výpadek

V případě, že vám nefungují data, podívejte se opět na mapu pokrytí na stránkách Vodafonu. Jakýkoliv výpadek ve vaší oblasti bude viditelný na této mapě. Také se dozvíte, za jak dlouho bude služba opět dostupná.

Není-li chyba na straně sítě, zkuste následující kroky:

  • vypněte a zapněte telefon
  • zkontrolujte, jestli nemáte vyčerpaný objem dat
  • podívejte se, zda nemáte mobilní data vypnutá na svém telefonu

Dříve se rychlost internetu na telefonu po vyčerpání dat pouze rapidně snížila, ale pořád jste byli schopni si projít e-maily a s trochou trpělivosti i zeď na facebooku. Teď už to tak nefunguje. Po vyčerpání dat si musíte dokoupit další balíček, jinak jste bez internetu.

sipka Velké výpadky trápí občas i Facebook

Vodafone - hlášení poruchy, problému

Výše jsme zmínili, že informační systém pro zákazníku UPC zůstal stejný, jen se přesunul na jinou stránku. Na stránkách UPC - výpadky jste měli možnost nahlásit poruchu. Vodafone takovou službu nemá. V případě problému máte možnost zavolat na telefonní číslo 800 77 00 77, nebo přímo z Vodafonu na *77 a poruchu řešit s Linkou péče o zákazníky. Online formulář pro hlášení poruchy na stránkách Vodafonu chybí.

Rekapitulace podpory ze strany operátora Vodafone

Telefonní číslo 800 77 00 77
Číslo, pokud voláte přímo z Vodafonu *77
Stránky pro kontrolu výpadků vodafone.cz/vypadky/
Mapa pokrytí vodafone.cz/mapa-pokryti/
Stránky technické podpory vodafone.cz/pece/reseni-technickych-problemu/

Komentáře

Pridat komentář


Diskusní příspěvky vyjadřují názor jejich pisatelů a provozovatel tohoto portálu za ně nenese zodpovědnostKomentáře

Výpadek kabelovky i na Zeyerova 2602/1 Kroměříž

Od včerejšího večera 19.6.2024 nejde signál TV ani na adrese Spáčilová 3463 Kroměříž ani Francouzská 4022/6 Kroměříž

Bruntál....nefunguje TV...😏

Od včera večer nefunguje tv vodafon HAVÍŘOV mesto

Od večera 19.6 nefunguje tv...!Dnes ráno...20.6 stále nic!!

na uvedenem cisle 800770077 se nic nedovim tam jenom chteji vedet jestli jsem vas zakaznik a jestli mam vas telefon pak mi zavolajize telefon nejde jasne ze nemuze jit kdyz nejdetelevize,telefon, internet taksi nedelejte ze mne legraci

jak je mozne ze v Brne nemuzeme chytnout CT1 z jihomoravskeho kraje,byla jsem v Luhacovicich tam byl jihomoravsky kraj a co jsem se tam dovedela to nikdy na ct1 nevysilate o Brne a celem jihomoravskem kraji ttam jen nekdy necoreknete a to jsou malickosti

potrebuji telefonni cislo na ktere mohu zavolat kdyz zase nepujde vsechno 4.5, to bylo po druhe ne aby se mi ozval neznamy hlas abych udala telefon ktery take nesel to ja jsem zjistila

Proč člověk platí 2000 Kč měsíčně za služby Vodafone a dochází k pravidelným výpadkům obrazu.Většinou kolem 20Hod.Projistotu jsem kontroloval kabely,provedl jsem u nového modemu pevné linky restart,prostě vše potřebné ale problémy přetrvávají.Modem ZYXEL.

Včera odpoledne nešly vůbec žádné programy jen ČT. Proč? Dostanu slevu na v měsíčním vyúčtování, když jsem se nemohl na nic koukat?
Ústí nad Labem

Od rána 9.45 není v televizi žádný signál ráda bych věděla proč.
Opava

při rychloposvu není dole žádný obraz

pravidelně seká na na několik minut okolo 18.oo, Někdy vypadne uplně

Vodafone výpadky zasadně nepřiznává. Když chci napsat na chat, tak než to odešlu už to přrdkočí na stránku s přiblblým dotazem jak jsem byl spokojen :-(

P-4 P.Rezka pravidelně vypadává internet UPC-Vodafon kolem 22 hod.

vypadl mi internet na adrese Tanvaldská 1337/5 Praha 8 - Kobylisy

Nefunguje již od soboty 9.12. 22,00 TV. Dnes 11.12. v 21.00hod.

Dnes 11.12. 10,00 stále nejde TV na Blahoslavova, Praha 3(od soboty 22.00)

Proč, dnes 7.12., nejde v Jičíně kabelová televize?

Všechny programy České televize obraz se seká a rozmazává

V Šumperku nefunguje připojení televize....

Dobrý den , již několik dní nám nejde eurosport 2 a discovery obraz se trhá a zastavuje .

Na Rané u Loun mám internetem zavedeno všechno, tedy i TV. Už druhý den se nemohu na ni dívat, protože se trhá a zastavuje obraz. Můžete mi to vysvětlit?

Dnes 12.8.2023 ,výpadek tel.signalu ,,Liberec,,.... To je šílený, neupozorní,nedají vědět, ale kdyby jim nepřišla platba, to se ozvou. Zákazník náš pán, to jo....

Od 6ti hodin ráno nejde tv v Plzni Slovany

Total výpadek Hlučín

I já urgovala u Vodafone výpadek, u mě konkrétně netu..od 9.6., i jsem si zaběhla do prodejny V...a nakonec jsem včera mluvila s operátorem, který koukal do deníku oprav---a ejhle...kabely, nepřístupné domy a sklepy, mříže...kde jsou majitelé? Správci objektů?..kdo opravářům odmkne, zpřístupní možnost opravy??.-.to je tak, když se např.na Pze 2 rozprodají domy, a majitelé jsou kde??.. a všichni okolo, komu nejdou programy TV a net..apod...jsou také kde??
A sleva?....prý žádná!!- píšu jen díky tomu, že jsem na návštěvě mimo Prahu...1

Od 9.6.nefunguje ani internet ani televize. Dnes máme čtvrtek a opět je posunuté datum ukončení výpadku na zítřek-pátek 16,.6. - tedy celý týden bez televize a internetu. V pondělí mi operátor tvrdil, že v úterý v 17 hodin to zcela jistě určitě půjde. Pěkný hovno...nejde nic. To přeci není možný??? Nebo je????
Tohle se nikdy nikde snad ještě nestalo :-(

Proč nejde signal televize UPC ve Vysokém Mýtě to je vtomto týdnu podruhé kdybych nezaplatil poplatek tak byste vyhrožovali odpojením nebo soudem děkuji za odpověd

Pripojeni je tak nespolehlive ze se jen zridka da vubec pouzit k zaplaceni poplatku za pripojeni.

zlaté UPC, vodafone (velké písmeno si nezaslouží) pevnou linkou sice občas plní garantovanou rychlost (500), ale odezva/ping je mizerná a hlavně stabilita zoufalá. Neustálé drobné výpadky (1s-5s), které občas shodí VPN..
S tím se nedá pracovat. Bohužel, bohužel nezdá se mi podle komentářů, že by konkurence byla lepší. Operátoři vodafone jsou milí, ale to je vše..

VODA POSKYTUJE NESPOLEHLIVÉ SLUŽBY, VÝPADKY SLUŽEB JSOU NA DENNÍM POŘÁDKU,ale operátorovi je to úplně jedno! HRŮZA DĚS

vypadek vseho na Praze 12. Ale Vodafone to ani nevi a neda se nikam dovolat aby se to dovedeli. Ta sluzba je proste KATASTROFA! :(

Tak TV a internet mne stojí tisícovku měsíčně. Na telefonu získat pomoc marné. Po 20ti min jsem to vzdal. Jejich tradiční "až" 30MBit/s mne doslova drásá nervy. Ale v SO 1,86 a NE 4,72 a dnes 5,64 to je zoufalé!!!

S touto tragickou společnosti co raději nemá ani dostupnou datovou schránku, je to hrůza a děs, souhlasím se všemi co zde píši, za rok u této společnosti jsme zažili to co nikde za 20 let dřív. Tragédie je slabé slovo! Jsou to podle takoví ,,šmejdi,, s licencí. Dostupnost jejich infolinky je tragická... Nedej bože se dovolat operátorovi! Jejich technické oddělení pracuje do 16.00 v pátek pak smůla... Přesně jak tu někdo psal. Přijdete v pátek domu a chcete si pustit po celém týdnu televizi a hleď, chyba... Nikam se nedovoláte, maximálně to vezme někdo kdo tomu vůbec nerozumí s poradí vám zrestartujte settobox, ó rada nad zlato, oni do těch systému vůbec nevidí, u T-Mobile se mnou prošli všechno nastavení i 24.12. o půlnoci, no problém... A nejde? tak se vám ozve někdo s podpory do 48 hodin?? Počkejte, přeci mi nevidíte na čelo, přes mobil a čtete jitrnica... Takže k čemu taková služba ? Stejně s dostupností signálu a internetu, ve městě ok docela ale jen trochu opustíte město (centrum) a rychlosti drasticky padají, případně jen oblíbené EDGE... Počkejte není rok 97 ale 23 ... ;-)... Ale peníze berou jak v roce 2050... Je to hrozné... VODAFONE nebrat, nikdy!!! Dávejte na to pozor, i při změně operátora se nenechte touto firmou uchlácholit... Jejich služby jsou tragické napříč všemu co nabízí... A hlavně servis je nula... I když se dovolate přes den, stejne tam sedi namachrovany frajer co dělá u velké firmy a baví se s vámi jak d debilem... Jak uvidíte VOFAFONE rychle utíkejte, je. Ztratíte nervy čas a peníze

Praha-Letňany 16:10 zase nejede bývalé UPC. Od té doby, co to má Vodafone, tak to jde s kopce. Konkurence zde nabízí zde optiku. Asi přejdu k nim. Jediná rada na lince pomoci je restartujte si modem.

Bohužel jsem musela přejít z UPC na Vodafone. Větší hrůzu za nekřesťanský peníz jsem nezažila, a to je mi 70 let. Včera i dnes (vždy ve stejnou dobu ráno-podivná náhoda, že?) vypadne TV i pevný internet. Často vypadávají jednotlivé programy, prostě služby za všechny peníze.

Nefunguje žadný program ČT

nefunguje TV, nejde se nikam dovolat, výborné služby

Vodafone neštěstí. T-mobile stokrát lepší.

Dnes zase nefunguje, ani televize ani internet. 2.5. do 6.5. to nešlo také a to si naúčtovali plnou cenu, prý si mám dojít do Vodafone a požádat o vrácení peněz. Dnes 2.6.2022 kvůli výpadku elektrické také a prý to půjde až za 24 hodin. Jinak je interent omezen tak 3x v týdnu. Zajímavé, že internet na o2 jde. Praha 11.

Dnes zase nefunguje, ani televize ani internet. 2.5. do 6.5. to nešlo také a to si naúčtovali plnou cenu, prý si mám dojít do Vodafone a požádat o vrácení peněz. Dnes 2.6.2022 kvůli výpadku elektrické také a prý to půjde až za 24 hodin. Jinak je interent omezen tak 3x v týdnu. Zajímavé, že internet na o2 jde.

Hruza,seru na ně
Když se tam po 45 minutach dovoláš tak stejně vědí hovno
Na servis se čeká nevim jak dlouho
Programy věčne nefunguje zpětné přehrání,internet leze a do aplikace se neda prihlasit

Ten Vodafone je tragédie jsem u UPC roky a vše bylo ok do doby než přebral Vodafone takže uděláme papa

Zmizel TV signal. Internet jde. Není to TV Vodafone, ale pouze tv signál!!!! To ovšem ve Vodafone nikdo nepochopí.

Od rána nefunguje tv ani internet :-((

Už 3 dny nejde telefon a nikde žádná informace! Nikam se nedovolám a když ano, je to k ničemu. Po sloučení s UPC,kde moji staří (85 let),rodiče měli smlouvu na tv a telefon jsou jen problémy!! Technice nerozumí, internet a PC nemají a když to za ně vyřizuji,chce po mě Vodafon nějaké heslo, které nevím a rodiče také ne. Tak se nic nevyřeší. Můžou telefon hodit z okna!! Zkrátka rychle pryč od Vodafone!! To radím každému!! Ať se Vodafon jde zahrabat !! Čím více zákazníků ztratí tak se snad zruší a můžou jejich manažeři jít do pr....

Od 10,12, internet jde s poruchami, někdy vůbec. Už jsem protelefonoval 370 kč(mohu doložit)Přišla sms o jakémsi převedení, to jsem zvědav. Nic proti automatům,ale měly by mít program, který dokáže komunikovat a ne po zadání čísla smlouvy oznámí"špatné číslo". Začínám vážně uvažovat o O2,kteří mají u nás v hranicích kancelář a aleaspoň komunikuji s živými a ochotnými lidmi

Dnes 30.12.2021 je na Duchcovské ul. v Tplicích výpadek TV již od podvečera. To se dříve nestávalo.

Dobrý den,
Asi 3 dny stále v určitých intervalech nefungují určité programy od vaší společnosti chtěla jsem se zeptat kdy budou zase fungovat ????
Tuto službu platím aby fungovala a mohla se na ní dívat a né že mám černou obrazovky a nic na ní.
Děkuji za odpověď

Dobrý den
Už opět není signál na příjem TV.Je to od 24.12 už třetí několika hodinový
výpadek.Co s tím bude vaše společnost dělat?Nebo je na vás venku moc velká
zimenka?Dnes už to prosím nefunguje,zaplat a kecej si co chceš.Jednou jste
převzali společnost,tak se starejte ku spokojenosti všech vašich zákazníků
(odběratelů).A mimochodem přečetl jsem si reakce zákazníků na vaši společnost.No s takou vizitkou bych raději nevycházel z domu a seděl doma u televize??????????????????????ha ha ha

Praha 6. Jako je to šílený, nic nefunguje. UPC jelo jako blazen. Vodafone ani hovno. Nejde internet nekolikrat za den! Nepomaha restart, nic. Brzy s tím vysklím okno. Vodafone je partak k pohledani. Koncim s nima, jak telefony tak TV i internet. Jdete fakt nekam!

Co vzal UPC Vodafone, stojí to za starou bačkorku. Je to s nimi boj.

Celý den nejde WiFi! Na tu vaší službu se nedá ani dovolat! Takže platíme za to, že nám to nejde? Poslední dobou děs!

Přestanu platit za službu která neexistuje.

Televize se zastavuje, koktá

Dva dny nejde internet a TVve Vrsivicich

Břevnov Junácká spousta krátkých výpadků jak televize tak internetu

Jeseniova ulice, nefunguje nic, dovolat se nelze. Hnus!

Nefunguje TV

Kvalita služeb Vodafone (TV, NET) je tak super, že po 21-ti letech u kabelové TV (Karneval, UPC a Vodafór) jdu do ...
Během pár let z toho udělat tááákovou sračku... Velká gratulace!!!

Nefunguje telefon 539340182

Po přechodu k Vodafone již 14 dnů nefunguje pevná linka a pomoc na zákaznické lince, toť nesnadný úkol. Zlaté UPC

Vodafone poskytuje nekvalitní služby, dost často nám vypadávají některé programy, a když se dovolate na operatorku tak není schopná problém resit

Debilní Vodafone od páteční půlnoci stále nejde a je sobota půl 10 a nic nejde🤬🤬

HÁVADA KUREVSKÉ, DNES UŽ PO 3 MÁM VÝPADEK, BĚŽTE UŽ DO PIČE STÝM VAŠÍM VODAFONE INTRNETEM ,KONČÍM U VÁS A VY SI TEN VÁŠ VODAFONE STRČTE DO PIČE,, VÍT LACKO KARVINÁ 6

DNES.. 26/10 ,UŽ PO 2 VY PYPADLUL INTERNET,VY HOVADA HNUSNÉ CO JSTE TO PREVZALY OD UPC TAK STOJÍTE ZA HOVNO .UŽ SE SVÁMI ROZLOUČÍM NEBO UŽ MNĚ DLOUHO SERETE,,ZA CO VÁM ASI PLATÍM, VÍT LACKO -KARVINÁ 6

Vodafone podpora je peklo! Nejde se dovolat, když už se dovoláte a domluvíte si technika, tak ten nepřijde!! Tragédie, neuvěřitelný, jenom milion keců! Zlatý UPC!!

Denne ma set top box v bootovacim rezimu nebo vypnuty a po zapnuti bootovat zacne. Internet ted treba nejde vubec,vypadky taky posledni dobou kazdou chvili. Nadavala jsem na aroganci a nefunkcnost upc-no,bohuzel,kam se vodafon hrabe! Je to mnohem horsi

Neustálé každodenní výpadky internetu a v poslední době též problémy s vodafone tv...momentálně 2. den nefunguje vůbec, lokalita Domažlice. Dovolat se někam je problém, takže jsem bez televize. Ale pokud včas nezaplatím, hned se připomenou. Dochází mi trpělivost a asi zruším, zlaté UPC.

dnes od rána nefunguje Praha 12 příjem TV několikrát jsem restartoval settop box když to provozoval UPC tak okamžitě ohlásili poruchu

Praha 5 již druhý den nejde horizon GO TV, jak přes settop box tak v aplikaci. Internet funguje dobře. Zatím nikam nevolam, stejně to nemá smysl

Pořád nefunguje nic... Nelze se nikam dovolat.

Opakované výpadky TV i internetu od 19 hodin. Praha 4

Od včerejška čtyři výpadky. Ve vaší lokalitě neevidujeme žádné problémy (Brno-Lesná). "Vyřešeno" několikrát restartem modemu... to jako za ty prachy myslí vážně?

Tak už zase výpadek (Brno)

Tak od pondělí stále nic. Nabízený postup opravy je na nic. Telefonní helpdesk nedostupný nebo to nikdo nezvedne ani po hodině vyzvánění či hraní ohlupující hudby nebo neustále opakujícího se zadávání, že by jste s někým rádi mluvili, někdy vám nahraná hláška v automatu něco sdělí, co nic neřeší. Když si jinde necháte vypsat, zda je na vaší adresa porucha, tak vám to vypíše, že je vše OK a že žádnou poruchu neevidují, ale poskytovatel zjevně neposkytuje služby, doménový server poskytovatele vám nesdělí IP adresu, na kterou se připojíte a máte to řešit restartování modemu, to mi hlava nebere.

Lidi, jak si toto máme nechat dlouho líbit? Platíme pravidelně, nebudu popisovat co už jsem s nimi měla za problémy v doručování vyúčtování ale to nejhorší je, že se s nimi nedá spojit aby se člověk normálně lidsky domluvil. Opravdu jsem nic podobného ještě nezažila. Všem, co mají stejné problémy přeji velkou trpělivost. S nostalgií vzpomínám na UPC... a to ještě dojde někdy cca v pol. měsíce k hlavnímu přesměrování. No už teď se na to těším, zvláště když to bude automaticky, tudíž se opět nikomu nedovoláme pokud to neklapne. Co to koupilo za loosery Bože? Je to vůbec v dnešní době je možné? Jen nervy a výsledek žádný...

Od 4. kdy to nahodili, problémy i během dnešního dne. Stále mě to dokola vyhazuje, to je peklo. Ke všemu mám služební UPC/Vodafone a každou chvíli to vypadne. Už to nedávám... UPC jsem měla bez problémů, toto už je neúnosné a jak tady ostatní píšete, nedá se jim za žádnou cenu dovolat. To s UPC bylo úplně jiné a bez výpadků. Toto už není přeci možné? Uvažuji přejít na O2. Zdar.

Praha 4 krč, V štíhlách, 142 00, od rána 09 nejede pevný internet.Restart modemu nepomohl.

Neustále výpadky Tv. Co půlhodina to výpadek. Ostrov. 363 01.

Praha, ráno 6.10. pořád nic.

Bilina.Od vserejsi pulnoci zatim vse funguje.

A pro velký úspěch zase výpadek Varnsdorf Křižíkova 2741

Brno stále nic

Opava, internet znovu nejede. Vcera to kolem 8 naskocilo, ted zase nic.

Malenovice stale nic. Uz od vcerejsi 17 hodiny. Opravdu, ma smysl platit penize za takove sluzby?

Tak už ok Praha 15

Praha 15 také bez internetu

V Lounech pořád nic nejde už od včerejšího odpoledne.

Taussigova Praha 8 uz vse funguje-internet,tv zpetne taky jde.

Malenovice ve Zlíně stale nefunguje. Opravdu zamyslete se nad sluzbama kdete nabizite

Dokud UPC neodkoupil Vodafon, vše fungovalo, teď to vypadá dost často a na delší dobu,...

Taussigova Praha 8 uz vse funguje-internet,tv zpetne taky jde.

Neustálé výpadky! Za chvíli UPC taky zrušíme. Nebudeme platit za služby, které nefungují, to bychom mohli rovnou peníze vyhazovat oknem.

Ostrava funguje. Uvidíme, na jak dlouho

Malešice, stálé nic nejde.

https://www.idnes.cz/technet/internet/facebook-vyp - adek-instagarm-operatori.A211004_181822_sw_interne - t_vse?zdroj=vyhledavani

Praha Pankrác internet mi zdánlivě funguje, ač přístroje stále protestují a vše je extrémně pomalé

Brno funguje

Praha 5 internet stále nefunkční i přes dva restarty modemu. Dle mluvčího ale vše funkční.

Internet UPC nefunguje. Praha 2

aliens nebo rusaci utoci

Televize Kladnu už jde ale internet ne. Už jich mám dost.

Potvrzuji vše, co bylo výše uvedené. Škoda UPC

v nemecku to same

Katastrofa, jak se tak velke firme muze stat, ze vypadne internet v cele republice? Tohle snad ani neni mozny. Jsou lidi co maji na internetu zavislou praci. Ja nemuzu ani pracovat a ani se divat na televizi. A jeste ke vsemu se nikam nedovolam. Tohle by chtelo odskodneni, minimalne jenom za ty nervy, co litam po baraku a snazim se dovolat na hluche linky.

Ostrava taky nejede fakt zlatý UPC

Sokolov, také na nule. Děs, od té doby co jsme přešli na rychlejší síť.

Taky mi nefunguje Upc/vodafone internet se tu s tím už seru hodinu a restartuju modem jak debil a ona je chyba zase u nich
Asi půjdu ke konkurenci

Praha 4 nefunguje nic! Vodafone exceluje jako vždy! To jsou profíci, panečku! S takovýma amatérama končím

V Havířově to už funguje

Proboha co se děje, to vypadla celá republika?!? Tím spíš by prodělanej Vodafone měl mít trochu slušnosti a dát vědět, že má problém!

Proboha co se děje, to vypadla celá republika?!? Tím spíš by prodělanej Vodafone měl mít trochu slušnosti a dát vědět, že má problém!

Brno nefunguje. Web nedostupný, telefon na infolinku nedostupný. Mám jich plný zuby!!!

Internet neustále vypadavá a výpadek většinou ani nejde nahlásit. Vodafone z vás jen tahá prachy přes nefunkční služby, ať se na to vyserou když to neumí.

No přesně! Internet nefunguje, síť nehlásí výpadek a nikam se nedovoláte!!! Letňany

Bilina.Nejde nic.Od pul sesty.Nikam se nejde k tem kurvam dovolat.Hlavne platte blbecci.Seru na ne.Jdu hledat konkurenci.Cokoliv musi byt lepsi nez Zmrdafon.

Taky Praha 2 nefunguje internet uz vic jak hodinu. A nemit data na telefonu u zahranicni spol.tak si ani neskytnu....jdu háčkovat!:-(

Opět nefunguje, zajímalo by mě, kdy půjde celý týden v kuse internet, TV atd.neni týden, aby to nevypadlo. Upc alespoň fungovalo, ale tohle je děs,takhle přijdou o další klienty. Peníze chtějí vždy a včas, ale fungující internet jepro ně problém.

Karviná nejede 😬

Vraťte služby zpět k upc!! Dříve nebyl problém s ničím, od té doby co je to u vodafone stále vypadava internet nebo televize, hrozný!! Dovolat na zákaznické centrum se nedá, fakt mě to začíná pořádně srat! Jak má člověk pracovat když jsou s tím jen potíže?! Měli by tuto službu dát zdarma když to věčně nefunguje, nebo možná spíše úplně zrušit tuto nefungující společnost.

To je útok z vesmíru:-) Facebook nejde a další...

Mne přijde že se to zhoršilo od doby kdy začala distanční výuka dětí a asi byly servery přetížené a snaží se to dát do původního stavu

Praha 5 Barrandov nefunguje :/
Krizova linka -nic

Praha 18 nefunguje, ani internet ani telefon.

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/aplikace-whatsa - pp-instagram-a-facebook-postihl-rozsahly-vypadek-1 - 76358#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=zpravy - .sznhp.box&dop_req_id=785v5rjzuZs-202110041729&dop - _id=176358&source=hp&seq_no=1&utm_campaign=&utm_me - dium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

Chomutov, nefunguje internet. Nikam se nedá připojit.

delaj si ze zakazniku srandu, koncim s nimi, zlate UPC

Brno,nejede internet, špatně kabelová televize, Vodafon,zlatý Karneval+UPC

Brno- nejede televize, internet ani telefon.:(

Výpadek už hodinu Stodůlky-Hůrka/Nové Butovice. Kdybych tu nenašla stížnost od zákazníků, tak bych na asi plánovaný výpadek Vodafone nepřišla. Stačilo by poslat email ne? Upozornění na platbu, to zvládají dobře! Zlatý UPC, za 11let se nám tohle ještě nestalo...

Praha 9 bez internetu a bez odezvy. Ještě že mobilní připojení mam od jineho imperátora. Za poslední týden se restartovalo zařízení na příjem TV samo od sebe minimálně 4x. Ješte chvilku a odchazím jinam. Na netu píší, ze dopoledne měl Vodafon výpadek a teď mi tedy přijde, že je večer a stejne to nefunguje.

Přesně, včera celé dopoledne, tak dnes večer:-( Fakt super poskytovatel, měl by podražit :-D
Varnsdorf, Křižíkova 2741

Neratovice taky nic, ale dokonce mi odepsali pres mail, ze maji vypadek a technici na odstraneni zavady "usilovne" pracuji :-) Za UPC vypadek tak 2x do roka, Vodafone vypadek minimalne 2x za mesic. Uz dokonce vydali prohlaseni a uz je to jako prvni zprava na idnes. Celosvetovy vypadek ma Facebook, Whatsapp a v Cesku i internet od Vodofone a T-Mobile.

Jsou to kriplové a neschopní zmrdi. Končím s touto chytrou vodafonskou

Most taky nejde internet

Vodafone: chcete-li jít do prdele stisknete jedničku. Zadejte číslo smlouvy a stiskněte křížek a když nemáte číslo smlouvy jděte do prdele. Nechcete čekat půl hodiny na operátora když vám nejde internet. Přihlaste se do samoobsluhy přes internet a společně to vyresime. Všichni naši jeden operator jsou momentálně vytížení... Čekejte a připravte si číslo smlouvy

Praha 4,Lhotka,nejde mi nic,tv ani internet,jejich stránky nefunguje a telefon taky ne

Na zákaznickou linku se nelze dovolat, máme si stáhnout aplikaci Můj Vodafone, zajímalo by mě jak, když stránky nefungují, ani info o výpadku.. Praha 10-Strasnice..Posledni dobou večer má pravidelně na 5-10 minut internet vypadek..

Praha 9 offline.

Lovosice Ústecký kraj též výpadek sítě jsem zvědavý zda je to opravdu celorepublikový problém ale zlaté staré UPC to se musí nechat..

read the news, nothing is workong

Liberec nejde internet od 18:00 . No jsem zvedav kdy to daj do pořádku. Za tohle jom teda internet neplatim.

Dejvice nejde

Praha 6 Veleslavín nejde 😞

Praha 4 nefunkční... myslel jsem, že závada na routeru. Jak vždy radí restart... a on to je asi super výpadek. Je to častěji a častěji...

Brno taky nejede internet, fakt mě tohle vytaci, když jsou tak nekvalitní tak by měli být levnější a ne aby zákazník platil za něco co nemá.

Hlavně zaplať a stěžovat si můžeš na lamparne..pryč od nich

Tohle je fakt arogance, když se člověk nedovolá a zjistí že je problém jedině od zákazníků , kteří si zde stěžují. Jdu zjišťovat konkurenci.

Od internetu nic nefunguje Taussigova Praha 8,webove stranky Vodafone se nenacitaji. Tak to jsou sluzby 21.stoleti. Doporucte od koho internet. O2?

UPC internet nejde, TV jde, Plzeň

Nefunguje internet ex UPC a mobilní internet bídně. Praha 5. Ta jejich dementní linka podpory je naprostá tragédie i když se nic neděje. Celej management těch Vodafone idiotů vyhodit. Naprosto otresnej přístup k zákazníkům.

Praha Kamyk, taky nejede. jak curak vyatahavam kabely, vsechno kontroluju a ty pice ani nikde nic nenapisou, nikam se neda dovolat, nic nahlasit, nic zjistit. zlaty UPC.

Ostrava nejede. Dovolat nikam se nedá. Strašný.

Opava, vypadek internetu, za posledni tri tydny uz treti. Za 4 roky u UPC se mi to nestalo ani jednou.

Praha 9 také nic.

Taky mi nejde

Ano, výpadek je podle stránek Vodafonu od 18:24 do 22:24, což je ovšem plánované, takže očekávám, že to bude dříve. Každopádně připojení přes hotspot funguje aspoň na základní používání.

Praha 11 Vodafone net nejde a nejde. U UPC se nikdy nestalo.

Praha 9. Nejde internet. Zlate UPC.

Brno ex UPC nejede internet a internet pres vdf na telefonu jede silene pomalu. Dovolat se neda

Na twitteru někdo psal že výpadek má trvat od 18:24 do 22:24... Co je na tom pravdy netuším...

Praha 10 Strašnice internet také nefunguje.

Pardubice,opět nefunguje ani TV ani Wifi,hlavně,že platíme za služby nemalé peníze,ale nikdo se nemá k opravě

Kroměříž výpadek internetu, zlatý UPC

4.10. Nejde internet. Poslední dobou problémy s připojením. Už na vodafone nemàm nervy. Když bylo upc samostatně, tak nebyl problém. Kam šlápne vodafon, tam 100 let tràva neroste. Tragédie. Asi s nina udělàm krátký proces.

Ahojte, Kroměříž taky nefunguje Vodafone internet. Na nasr..í.
Kdyby to aspoň někde zveřejnili,že mají poruchu :(

Chomutov také nic.

Ostrava ty same problemy

Přejděme jinam.

Tady taky ne a nedá se nikam dovolat, Praha Horní Měcholupy

Brno-to samé od 18:45 internet nejede.Zkste nezaplatit a napaří penále,ale za vaše peníze neposkytují služby-to je cajk....

Pardubice taky ne a opravdu se nedá dovolat😤

Praha 15 internet take nefunguje

Praha 4 Pankrác Nefunguje internet a dovolat se také nedá.

Nefunguje internet Karvina

Hrůza podpora technická úplně k hovnu. Chápu že mají výpadek ale co třeba nějaká hláška? Jako že se pracuje na odstranění poruchy raději si vypnou všechny možné kontakty a člověk se neodvolá!!! Platit ano ale pece o zákazníka ne.

Kutná hora, nefunguje.... Nrdá se nikam dovolat...

Plzeň - Slovany. Internet nefunguje,udane tel. čislo neexistuje.

UPC wifi nefunguje

Výpadek internetu Praha 15

Příbram nejde

Tak už je mi to jasný, restartovat modemu nepomúže :-( ... Praha 8

Vodafon ex UPC Výpadek po celé ČR

Zlatý UPC ... teď se nikam nedovoláte ... žádný servis ... hlavně, že se chlubí pokrytím a rychlostí... zlatý voči... všechno spadlo a ty jejich rady co dělat když ... jsou na dvě věci ...

Tak Liberec taky nefunguje.jejich stránky jsou mimo provoz a tel. Číslo je taky mimo provoz. Totální blackout

Žatec, taky nefunkční

Nefunguje-Žižkov

Nefunguje.Prejdu jinam.Mamlasové.

Nefunguje internet ani tel.číslo na hlášení výpadku-při zadani volitelné “6” je hovor ukončen. Praha 4

Nedá se na Vodafone dovolat. UPC vypadává dnes pořád v Brně 45

Zase to nejde

UPC nejde, na kontaktni lince hlaska "Volany ucastnik neni dostupny". Tak to je banda komiku a ne globalni telco firma.

Jde Vám net od UPC/Vodafone? Přes jejich odkaz na ověřit výpadek na této stránce, taktéž nefunguje. Co UPC schramstl Vodafone, jsou stále problémy buď s TV nebo Netem.

Nefunguje ani internet,ani web a samozřejmě ani telefon,zlatý upc

Zkusil jsem si postěžovat přes Twitter. https://twitter.com/vzeman79/status/14450691294346 - 77274?s=19

Nefunguje Praha 4

UPC nefunguje, bude asi nějaký větší výpadek

Plzeň Lochotín - nejde internet.
Začínají mi s..t

Opět nefunguje internet,můžeme být rádi, že jde alespoň televize. To už není normální, pořád výpadky, zlaté UPC.

Plzeň už hodinu nejde nic. Televizi od nich jsem zrušil dávno teď jim vypovím i internet Vodafon koupili fungující službu a udělali z ní paskvil. Je to tragédie jak mohli to co fungovalo takhle podojit

Brno, též výpadek UPC služeb. Dovolat se nedá.

Nefunguje. (Praha 8)

Lokalita: Praha Smíchov.

Internet přes UPC nejde:((

Kladno výpadek služby.

@Tomas Nefunguje mi UPC. A na 800770077 se nelze dovolat. 4.10.2021, 18:49.

Funguje vám UPC ?
Dnes 04.10.2021 18:45

Posledni dobou upc furt pada. Strasny!

Už jich mám dost, přecházíme ke konkurenci.. nedá se jim ani dovolat k nahlášení poruchy internetu.

Proč zase nefunguje na Praze 7 u parniho mlýna 4

Jestli se chcete nasrat tak si pořidte vodafone tv

4.9.21
Všechny pořady Čt hrají jako Blekota kokta.Zastavují se,nedá se poslouchat

O víkendu nedělaj. Když ti klekne tv,tak si počkej do pondělí. Zlatý UPC.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Jak fungují vkladové bankomaty (vkladomaty) + seznam

Jak fungují vkladové bankomaty (vkladomaty) + seznam

Bankomaty už dávno neslouží jen k výběru peněž. Hotovost si díky nim můžete také vložit na účet. Veškeré informace o vkladomatech najdete v...

Jak jsou otevřené obchody 28. září

Jak jsou otevřené obchody 28. září

Je otevřeno ve vašem oblíbeném obchodě na státní svátek 28.9. 2023? Víme, kde se zavírá a kde zůstávají dveře otevřené. Více v článku!

Originální životopis zaujme personalistu víc než okoukaná šablona

Jak napsat dokonalý životopis - vzor online zdarma

Jak správně napsat strukturovaný životopis? Co by měl obsahovat a jakých chyb se vyvarovat? Vše o strukturovaném životopisu se dozvíte v...

NEJZAJÍMAVĚJŠÍ TIPY