NÁKUPY

Jak jsou otevřené obchody 28. září

Komentáře

Lidi, neblázněte, vždyť o nic nejde. Řešíte nesmysly, jsou podstatně závažnější témata k řešení. Dopřejte prodavačkám, užít si den volna s jejich rodinami. Ovšem, pravda je, že měly být ze zákona prodejny nad 200 m čtver. uzavřeny o všech st. svátcích, bylo by to rozhodně více přehledné!

Mně by třeba zajímalo číslo nohy Jitky Asterové

Já jsem pochopila, že lékarny by měly být otevřené z tohoto přehledu zřejmě i trafiky a malé večerky. Já si myslím že to zase není taková katastrofa jeden den zavřeno večerky jsou víceméně všude :DMně to jako tolik významný den nepřipadá ale budiž.

bude m donald otevřený

Je v pořádku že bude zavřeno. Každý si může nakoupit jiný den.

cely dny makam a jediny dny kdy mam cas dohnat resty a dolezt alespon nakoupit jsou nedele a svatky, tak zase nic …. nanejaky slaveni svatku neni cas ani myslenky tak at je radeji otevreno

Fakt skvely tpč. Čekám od včerejška má vykládku a nejbližší obchod je Albert, takže tu chlastam sodovku, abych aspoň zahnal hlad.

Katastrofa, chtel jsem udelat tatarak pro navstevu a vsude zavreno, zitra jdu podat zalobu na vsechny obchodni retezce, zkazena cela oslava.

Čechačci si 1 den nenakoupi. Katastrofa 🤣

Alespoň jeden by mohl být otevřen

Nestačilo napsat, že kromě restaurací budou všechny obchody zavřený?

Ententýkydvašpalíky. Ať se jdou ty politický hov*** vy***

Přidej komentářDiskusní příspěvky vyjadřují názor jejich pisatelů a provozovatel tohoto portálu za ně nenese zodpovědnostSOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Online lékárny - bezpečné nakupování léků v eshopech

Už jste zkoušeli nakupovat léky online?✨Kde spolehlivě nakoupit léky přes internet a kde jsou k sehnání i respirátory? Všechny podrobnosti na...

 

Otevírací doba 5. a 6. 7. - Lidl, Tesco, Globus, Kaufland a další

Zajímá vás, kam vyrazit 5. a 6. července nakoupit?⛔ Zavírají všechny obchody, nebo zůstává nějaký otevřený? Kompletní přehled najdete v článku.

 

ODEBÍREJ NEJNOVĚJŠÍ NÁVODY A RADY DO ŽIVOTA

Vlož email a nech si zasílat čerstvé návody, rady a další zajímavosti