Otevírací doba 5. a 6. 7. - Lidl, Tesco, Globus, Kaufland a další

Zajímá vás, kam vyrazit 5. a 6. července nakoupit? Zavírají všechny obchody, nebo zůstává nějaký otevřený? Kompletní přehled najdete v článku.

Tesco - Lidl - Penny - Albert
Makro - Billa - Kaufland

Otevírací doba 5. a 6. 7. - Lidl, Tesco, Globus, Kaufland a další Foto: Pixabay

Hodnocení otevíracích dob 5. a 6. července: 9,8/10

  • Téměř všude bude otevřeno jako obvykle. To je skvělá zpráva pro zákazníky, méně již pro zaměstnance.

Otevírací doba obchodů v červenci

V červenci nás čekají dva státní svátky. Nakupování se tak může trochu ztížit a bude třeba jej naplánovat. 5. července se slaví Den slovanských věrozvěstů Cyrila a Metoděje. 6. července pak Den upálení mistra Jana Husa. Jak už to u státních svátků bývá, obchody mohou být zavřené.

Prodejní doba v červenci

Ačkoliv červenec začíná hned dvěma státními svátky, otevírací dobu to letos nijak neovlivní. Téměř všechny obchody nechávají své dveře otevřené a nákup potravin tak bude snadný.

5. července Den slovanských věrozvěstů Cyrila a Metoděje otevřeno
6. července Den upálení mistra Jana Husa otevřeno

Tesco - otevírací doba v červenci

Pro Tesco platí běžná otevírací doba. Můžete se setkat se zkrácenou prodejní dobou, ale to jen výjimečně. Tesco je jedna z mála prodejen v ČR, která má některé provozovny otevřené 24/7.

Lidl - otevírací doba v červenci

Pokud je vaším oblíbeným místem nákupů obchod Lidl, pak pro vás máme dobrou zprávu. Obchody Lidl zůstávají otevřené stejně jako obchody Tesco.

S létem v plném proudu přichází Lidl se svými týdny speciálních nabídek laděných do zemí, kam běžně vyrážíme na dovolenou. Můžete se tak těšit na italské, řecké, mexické a další týdny plné dobrot z těchto zemí.

Nenechte si ujít italské těstoviny, sladkou baklavu a chalvu z Řecka nebo pravé mexické koření na tacos a fajitas! Aktuální léták si můžete prohlédnout zde.

Penny - otevírací doba v červenci

Penny Market zůstává otevřený v celé České republice jak Den slovanských věrozvěstů Cyrila a Metoděje, tak i na Den upálení mistra Jana Husa.

Pokud se vám nechce do obchodu zajít osobně, online obchod Penny u nás zatím neprovozuje. Ovšem pro domácí mazlíčky byste online nakoupit mohli, protože Penny Market spolupracuje se ZooRoyal.

Albert - otevírací doba 5. a 6. července

Hypermarkety Albert zaměstnávají u nás více než 17 000 lidí. Pro ně budou svátky 5. a 6. července běžné dny, kdy budou muset do práce. Žádné plavky, den strávený někde u vody, protože i Albert zůstává otevřený a lidé mohou nerušeně nakupovat. Otevírací doba v červenci v Albertu zůstává nezměněná. Věděli jste, že Albert spustil testování online obchodu?

Otevírací doba Makro - v červenci bude otevřeno

Prodejny Makro, kde lidé nakupují opravdu ve velkém, svůj provoz v červenci nijak neomezí. Nezkracuje se ani pracovní doba, Makro jede v normálním provozu.

Pokud vaše tělo v létě prahne po rybě, připravené na ohni, pak je Makro jedním z míst, kde si rybu můžete koupit. Nabídka sortimentu v Makru je velká a jistě najdete, po čem vaše chuťové buňky touží.

Otevírací doba v červenci - Billa

S pandemií koronaviru se v Česku uzavřelo několik prodejen Billa. Ovšem červencové svátky Billa oslaví pracovně a vy tak můžete nerušeně nakupovat v těch, které zůstaly. Nebojte se, je jich stále velké množství po celé republice. Maso, brambory a ostatní potraviny k přípravě oběda nakoupíte 5. i 6. července ve své oblíbené Bille bez problémů.

Otevírací doba v červenci - Kaufland

Kaufland je nejoblíbenější obchodní řetězec v ČR. Z této pozice by si nemohl dovolit být jediným řetězcem, který na svátky zavře. To ale nikdy nebylo v plánu a Kaufland zůstává také otevřený 5. i 6. července.

Věděli jste, že produkty společnosti Kaufland a speciální značky, které Kaufland vytvořil, můžete najít na Košíku a nakoupit tak z pohodlí domova? Pro sladký meloun si ale radši dojděte osobně, abyste si vybrali ten sladký! V létě ale pozor na octomilky, touží po ovoci stejně jako my!

Otevírací doba 5. a 6. července - Kosik.cz a Rohlik.cz

Online portály s dovozem nákupů se nemusí řídit žádným omezením otevírací doby ani ve svátečních dnech, během kterých jsou velké obchody ze zákona zavřené, a během červencových svátků budou fungovat podle standardní otevírací doby.

*️⃣Bude 5. a 6. července otevřeno v Lidlu?

Ano, obchody Lidl zůstávají otevřené 5. i 6. července. Stejně tak ostatní obchodní řetězce u nás.

*️⃣Budou obchody zavírat na Den upálení mistra Jana Husa?

Ne, obchody zavírat nebudou ani na Den upálení mistra Jana Husa, ani na Den slovanských věrozvěstů Cyrila a Metoděje.

*️⃣Bude se 5. a 6. července zkracovat pracovní doba obchodů?

V naprosté většině případů zůstává otevírací doba obchodů beze změny. Raději si tuto informaci ověřte na nejbližší prodejně, pokud máte tu možnost.

Komentáře

Pridat komentář


Diskusní příspěvky vyjadřují názor jejich pisatelů a provozovatel tohoto portálu za ně nenese zodpovědnostKomentáře

Proc neuvadite Globus jak je ve svatek 5-6.7. otevreno....vsechny obchody sem date a Globus ne...proc??? Nas zajima jen Globus

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Bitcoin

Kde koupit bitcoin za CZK a jaký je aktuální kurz

Chcete se dozvědět, co je to bitcoin, bitcoinová peněženka či jaký je aktuální kurz bitcoinu? Slyšeli jste o možnosti těžení bitcoinů, ale...

Otevírací doba 1. 5. a 8. 5. 2023 (Svátek práce a Den vítězství)

Otevírací doba 1. 5. a 8. 5. 2023 (Svátek práce a Den vítězství)

V květnu slavíme týden po sobě dva státní svátky – Svátek práce a Den vítězství. Jaká je otevírací doba obchodů 1. 5. a 8. 5. 2023? ☀️

Králík a velikonoční vajíčka

Velikonoční otevírací doba - které obchody jsou otevřené

Plánujete na Velikonoce odjet na chatu či chalupu nebo navštívit příbuzné či známé? 🤗 Jistě tedy již v předstihu budete řešit, co a kde na...

NEJZAJÍMAVĚJŠÍ TIPY