Jak dobít kredit na O2 – internet banking online + paušál

Potřebujete rychle dobít kredit u O2, ale nedostanete se do města? Máme pro vás informace o všech možnostech dobíjení kreditu pro vás i vaše blízké!

Dobíjení přes internetMobilní aplikacePaušál
Dobíjecí kuponyPlatební kartaPlatnost kreditu

Jak dobít kredit na O2 - internet banking online + paušál Foto: Pixabay

Jak dobít kredit sobě i někomu jinému – O2

Dobití kreditu už dávno nejsou jenom dobíjecí kupony. Je spousta možností, jak dobít kredit sobě i svým blízkým. Můžete využít internetového bankovnictví, platby kartou či dokonce dobít kredit někomu přes svůj paušál. Dobíjecí kupony sice nejsou tou nejpohodlnější cestou, ale stále jsou k dispozici a můžou být skvělým dárkem.

Při dobíjení vyplňujete telefonní číslo. Pokud tedy chcete dobít kredit někomu jinému, jednoduše vyplníte číslo příjemce místo svého vlastního.

Dobití kreditu O2 přes internetové bankovnictví – minimum 300 Kč

Dobíjíte-li si svůj kredit přes internetové bankovnictví, pak je minimum stanovené společností O2 na 300 Kč. Nezáleží při tom na bance, kterou používáte. Dobíjení kreditu z internetového bankovnictví je možné například z těchto bank:

 • ČSOB
 • Raiffeisenbank
 • Česká spořitelna
 • Komerční banka

Dobití kreditu O2 přes účet – internet banking

Internetové bankovnictví poskytuje velmi snadný způsob, jak dobít kredit sobě i ostatním. Jedna z položek internetového banking je většinou “dobití kreditu”. V této kolonce zadáte telefonní číslo, operátora a částku, o kterou chcete kredit navýšit.

Dobití kreditu O2 – Air Bank

Air Bank službu dobití kreditu zrušila a ani neplánuje se k ní vrátit. Důvod je ten, že se dá kredit jednoduše navýšit pomocí platební karty. Air Bank tedy nevidí důvod, proč mít speciální záložku pro dobíjení kreditu.

Dobití kreditu O2 – Raiffeisenbank, Česká spořitelna, KB a další

Většina bank v České republice nabízí možnost dobíjení kreditu přímo z internetového bankovnictví. K dobití telefonu potřebujete znát jen telefonní číslo, operátora a mít k dispozici částku, kterou chcete dobít. Stejnou funkci nabízí i mobilní bankovnictví. Má-li vaše banka možnost dobití kreditu v internetovém bankovnictví, najdete stejnou možnosti i ve své aplikaci.

Dobití telefonu O2 – George od České spořitelny

Aplikace George od České spořitelny také nabízí možnost dobíjení kreditu. Narozdíl od jiných aplikací je u George tato služba trochu schovaná. Chcete-li dobít kredit, postupujte následovně:

 1. Nejdříve je nutné přihlášení do aplikace
 2. Jděte do záložky “nastavení”, kde se schovává možnost “dobití kreditu”
 3. Vyplňte telefonní číslo, které dobíjíte
 4. Vyplňte jméno příjemce (pouze orientační)
 5. Zadejte částku, můžete si vybrat i jednu z přednastavených možností
 6. Potvrďte transakci kódem, který vám přišel v SMS
 7. Hotovo!

Dobití kreditu O2 100 Kč a 200 Kč – dobíjecí kupon

Dobíjení 100 Kč a 200 Kč přes dobíjecí kupon běžně není k dispozici.  Dobíjecí kupony se prodávají v hodnotách 300 nebo 500 korun. Tyto kupony jsou k dostání na všech O2 prodejnách, pobočkách pošty, čerpacích stanicích a ve vybraných obchodech s tabákem.

Dobití kreditu O2 z paušálu

Věděli jste, že můžete dobíjet kredit z paušálu, pokud jste zákazníkem O2 s písemnou smlouvou? Jednoduše vytočíte číslo 800 02 02 02 a díky této lince můžete jednorázově i opakovaně dobíjet kredit ostatním. Použitá částka se přičte k vašemu vyúčtování za paušál.

sipka Podívejte se, co je e-identita a jak si ji založit

Dobíjení kreditu platební kartou

Přímo zde na stránkách O2 můžete dobít kredit sobě i ostatním platební kartou. Potřebujete znát údaje o své platební kartě, telefonní číslo a částku, kterou dobíjíte. V závislosti na bance, kterou využíváte, můžete navíc potřebovat telefon pro potvrzovací SMS s kódem.

Jak dobít kredit přes SMS

Tuto možnost bohužel O2 nenabízí. Využijte tedy některé jiné varianty.

O2 kredit zdarma

Společnost O2 neustále hledá příležitosti, jak svým zákazníkům zpříjemnit život malými dárky. V současné době nabízí předplacenou kartu O2 GO Zdarma. Tuto kartu si zakoupíte s kreditem 20 Kč, ale veškeré volání do sítě O2 a na pevné linky je zcela zdarma. Při každém dobití karty se bonusy obnoví na dalších 30 dní. Za každé dobití karty navíc získáte zdarma odměny navíc.

Nejen k předplacené kartě O2 GO Zdarma si můžete dokoupit balíček dat. Díky tomu můžete na síti 5G koukat na filmy, videa, či poslouchat hudbu až do vyčerpání dat.

Platnost kreditu O2

Kredit platí, dokud je platná předplacená karta. Dobijete-li si kredit do 499 Kč, platí vám 6 měsíců, koupíte-li si kredit za částku 500 Kč a vyšší, platí vám 12 měsíců. Platnost předplacené karty samotné je 12 měsíců od posledního dobití, poté se zablokuje a telefonní číslo bude možné využít na jiné kartě.

Minimální částka dobití kreditu O2

Minimální částka, kterou si můžete na svou kartu dobít, se mění v závislosti na způsobu dobití. Minimum dobité částky také závisí na typu SIM karty a tarifu, který je s ní spojený. Většinou je minimum 300 Kč.

Komentáře

Pridat komentář


Diskusní příspěvky vyjadřují názor jejich pisatelů a provozovatel tohoto portálu za ně nenese zodpovědnostKomentáře

Proč mám mít omezenou platnost nabití když to neprovolám? To není pomoc pro důchodce. To ten mobil zruším 607987684.

Jak dobít kredit na jiné telefonní číslo?

Dobiť kredit

Lucie Špačková

Dik

607432680

721369585

Můžu dobít kredit přes Creditas banku?

Jak mohu z paušálu zaplatit a poslat kredyt

Ahoj pusko

250korun

Chci poslat kredit na jiné číslo

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Vodafone (UPC) výpadek dnes - kde nefunguje internet a TV

Vodafone (UPC) výpadek dnes - kde nefunguje internet a TV

Nefunguje vám Vodafone, respektive některá z jeho služeb? Jde o aktuální výpadek sítě? Poradíme vám, na koho se obrátit a kde najít více...

Jak na odstoupení od smlouvy - vzory a formulář

Jak na odstoupení od smlouvy – vzory a formulář

Co dělat, když darujeme nebo dostaneme nevhodný dárek ❓ Jak postupovat, když objevíme vadu na zakoupeném zboží a potřebujeme vyřídit...

Kde najdu číslo elektroměru a plynoměru (EAN a EIC)

Kde najdu číslo elektroměru a plynoměru (EAN a EIC)

Nemůžete najít EAN kód? Jak zjistíte svého dodavatele plynu a elektřiny?⚡ K čemu slouží EIC kód? Na tyto i další otázky odpovíme v článku!

NEJZAJÍMAVĚJŠÍ TIPY