Skutecnost.cz je nově i na Facebooku a Instagramu!

Skutecnost.cz přináší informace z běžného života. Tedy takové, které usnadňují běžný den. Ne nadarmo je motto webu: "Rady pro život". Záběr témat je široký – přes praktické kalkulačky, návody, tipy až po aktuální dění v politice a na český televizních obrazovkách. Součástí profilu na sociálních sítích je i obsah ze spřátelených webů. Sledujte Instagram nebo Facebook Skutecnost.cz a mějte společenská témata denně u sebe.

Skutecnost.cz - sociální sítě Foto: Pixabay

Cílem vzniku sociálních sítí pro web skutecnost.cz je přinášet vám informace ze života pohodlně přímo do telefonu. Obohatit vaše chvilky odpočinku na sítích o informace, o kterých se můžete bavit s přáteli. Obsah tvoříme dle toho, o čem se zrovna mluví.

I z toho důvodu jsme se rozhodli na FacebookInstagram Skutečnosti přizvat naše spřátelené weby a obohatit vás tak i o sport, tipy na hry a investice, nebo návody, jak si připravit luxusní drink.

S jakými portály se na sociálních Facebooku a Instagramu Skutečnosti setkáte?

Skutecnost.cz - rady pro život

skutecnost.cz

Rexter.cz - ověřené návody, recenze a aktuality

rexter.cz

Nejlepsidrinky.cz - míchané drinky a recenze top druhů alkoholu

nejlepsidrinky.cz

PokerArena.cz - naučte se hrát a nenechte si ujít novinky ze světa pokeru

pokerarena.cz

Play-Arena.cz - svět esportu a her

play-arena.cz

Pomozte nám rozšířit fanouškovskou základnu a řekněte o našem profilu na instagramu také svým přátelům a známým. Hodily se vám informace? Dejte Like nebo srdíčko, napište do komentáře třeba "díky".

Je něco, co by na profilu nemělo chybět? Dejte nám na sítích vědět.

Komentáře

Pridat komentář


Diskusní příspěvky vyjadřují názor jejich pisatelů a provozovatel tohoto portálu za ně nenese zodpovědnostNEJZAJÍMAVĚJŠÍ TIPY