Chytré hodinky jsou užitečné i líbivé zároveň

Mít po ruce, či ještě lépe na ruce, časomíru se rozhodně vyplatí. Sice se tak trochu stanete zajatci času, nicméně na druhou stranu pouze málokdy zmeškáte schůzku nebo zapomenete na jinou důležitou záležitost.

Když navíc budete používat moderní chytré hodinky, získáte mnoha dalších benefitů navíc.

Chytré hodinky jsou užitečné i líbivé zároveň
Foto: Maxpixel

Elegantní vzhled

Každý, komu je více než třicet, si jistě ještě pamatuje na digitální hodinky, které ve své době nosil snad každý. I když se jednalo víceméně o nepříliš kvalitní záležitost, hlavně v devadesátých letech šlo o velkou módu.

Dost lidí si myslí, že chytré hodinky jsou jakýmsi duchovním pokračovatelem výše zmíněných digitálek. Do jisté míry je to pravda, ovšem ne tak úplně. Jde o úplně jinou technologii, daleko pokročilejší.

I co se vizuálních kvalit týče, jsou na tom chytré hodinky daleko lépe. Často se mohou pyšnit příjemným elegantním vizuálem. Klidně si je můžete beze studu brát prakticky k jakékoliv příležitosti. Stačí si jen zvolit správný pásek.

Co všechno umí?

Samozřejmě nejde jen o jednoduchou časomíru. Tento druh hodinek dokáže daleko více než jen ukazovat čas a vypadat dobře. Mimo jiné mohou například nahradit mobilní telefony, tedy do jisté míry.

Nejnovější modely již disponují možností psát SMS zprávy, případně dokonce volat. Jejich mikrofon sice většinou nebývá na kdovíjak vysoké úrovni, ovšem je více než dostačující. Navíc je možné chytré hodiny a telefon spárovat. Když se vzdálíte od svého mobilu až příliš, hodinky vás na tuto skutečnost upozorní. Jde o šikovné řešení pro zapomětlivé.

Velmi užitečná je i schopnost měření tepu. Pokud často sportujete, je dobré si hlídat svou tepovou frekvenci. Hlavně lidé, kteří usilují o zhubnutí, si potřebují tento údaj hlídat. V případech, kdy je tep příliš vysoko či naopak moc nízko, se tělesné tuky během pohybu nelikvidují tak efektivně, jak by mohly.

Facebookový profil

Komentáře

Pridat komentář


Diskusní příspěvky vyjadřují názor jejich pisatelů a provozovatel tohoto portálu za ně nenese zodpovědnostSOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

5 G sítě v ČR – vysílače a pokrytí internetem

5 G sítě v ČR – vysílače a pokrytí internetem

Čím je 5G síť převratná? Co přináší 5G internet? A jsou s 5G sítí spojena i rizika – bezpečnostní, nebo jakákoli jiná? Dozvíte se v...

Kdy se mění čas - datum posunu zimního a letního času

Kdy se mění čas - datum posunu zimního a letního času

Kdy a proč se mění čas?⏰ Budeme posouvat čas i v budoucnu?⏰ V čem je posun času výhodný? Čtěte dál a dozvíte se vše o změně času.

NEJZAJÍMAVĚJŠÍ TIPY