FINANCE

Čerpací stanice ONO – ceny, ceník, mapa a další informace

Komentáře

Taky tankuji výhradně na benzinkách ONO už deset let bez problémů i do nákladních aut
Bylo by super kdyby vznikla benzinka na frekventované silnici mezi Uh.Hradištěm a Uh. Brodem
Protože tady si benzinky domlouvaji ceny mezi sebou je tu rozdíl od ONA 3kč i více na litru Phm.

Tankuji dlouhodobě již několik let takřka výhradně na TankOno a to do několika firemních auta benzin i naftu. Naprosto bez problémů. A doporučuji využijte aditivovaná paliva diesel+ a natural 95+, při malém cenovém rozdílu jsou v podstatě výhodnější.

Nižší cena, více zákazníků, vyšší obrat a zisk. Jak jednoduché.

Dobrý den, zde na západě Prahy jsou pohonné hmoty velmi drahé, tankuji nejlevnější naftu u Makra na Stodůlkách, potom je nejlevnější nafta v Globusu Zličín a poté na Šafránce v Rudné u Prahy, ještě levnou naftu mají v Chrašťanech u Prahy, ale o této prapodivné benzínce pocházející jako z doby dávno minulé, která byla už na seznamu podvodníků, kteří ředí pohonné hmoty vodou(jednou už mi od nich nafta zmrzla jako z čerpací stanice v Černém Volu) či jinými levnými autu škodícími přísadami, a jsme prakticky odkázání na tyto potažmo nejlevnější čerpací stanice, úplně ne taky levné jak se dočítám s ohledem na článek o TANK ONO. Chtělo by to takovou super levnou konkurenci a slušné jednání bez natahování marží kousek na západ od Prahy, kolem Rudný, Jinočan či na pokraji Prahy, na Zličíně, u Řeporyjí a v okolí. Pamatuji si že jsem minimálně jednou na čerpací stanici Tank Ono tankoval když jsem jel až někam do Kdyně u Domažlic, tankoval jsem někde na jih pod Plzní a byl jsem z naftou velmi spokojen a ještě dlouho po tankování jsem na naftu z této čerpací stanice odjel dost kilometrů, a to i zpět z Kdyně do Prahy. Proto bych chtěl bratry Ondrovi vyzvat, aby zřídili čerpací stanici s tak slušnými cenami a jednáním i na Praze západ v okolí obcí výše jmenované. Děkuji za porozumění a ochotu. S pozdravem slušného a ochotného podnikání a všem slušným lidem kteří by takovou čerpací stanici přivítali i zde na Praze-západ. PS: Akorát jsem si jistý že zde mnoho lidí si už nearogantní ne-bezohlednou slušnost nezaslouží, Praha a okolí je nejkoncentrovanější nejfalešnější zlo všeho druhu.

ONO Kojetice - několik let jsem stálým zákazníkem. Naprostá spokojenost s benzínem i naftou. Doporučuji a "ONU" přeji dobré obchodní úspěchy.

taky tam jezdime a ani s jednim autem (mercedes a audi) nebyl absolutne zadny problem...

taky tam jezdime a ani s jednim autem (mercedes a audi) nebyl absolutne zadny problem...

Schází mi pumpa ONO na vypadovce z Prahy na Příbram. Je to jedna z nejfrektovanejsich vypadovek na Šumavu, ČB a to. Škoda

Po výrazném zvýšení cen benzinu po odeznění covid epidemie jsem dal vale pumpám Benzina a EuroOil, které jsem už nehodlal přeplácet, a začal čerpat Natural 95 u Tank ONO. Auto funguje naprosto normálně, možná je trošku živější než předtím, taky se ale o cca 2 dcl/100 km zvýšila průměrná spotřeba. Budu k ONO jezdit i nadále, přestože to nemám nejblíž, do doby, než se ostatní čerpadláři chytnou za nos a své ceny přiblíží cenám u ONO.

Tank Ono je opravdu nejlevnější,ikdyž na naftu,kterou beru asi o 1,50Kč na lt.Co mě více štve,že jsem si koupil loni auto na naftu,hádejte proč a bum ho.Výroba nafty oproti benzínu je levnější,tak proč více na pumpách zdražujete naftu? Já to chápu na naftu jezdí kamiony a prostě toho využíváte i vy. Děkuji

Aleš z Holešova: co by kamenem dohodil má Ono čerpačku v Břestku, tak Vám nic nebrání ty vydřiduchy v Holešově ignorovat 😜

Aleš z Holešova: co by kamenem dohodil má Ono čerpačku v Břestku, tak Vám nic nebrání ty vydřiduchy v Holešově ignorovat 😜

Olda: to dobrý blábol 😉 95 oktanů je furt 95 oktanů. Jenže Benzina u svého paliva Efecta prý přidává do paliva aditivum které údajně čistí motor. Stejně jako Shell se svym oalivem V-power. A co se týče ceny, stačí dva kliky a vím, že Ono má na všech stanicích cenu 37,90. U Benziny to zjistit nejde, protože mají na každé jinou cenu.

Na tankONO beru palivo ne úplně vždy,zato však musím jen potvrdit slova chvály ostatních kolegáčků řidičů. To,že se jedná o českou firmu jsem dosud netušil. Jen houšť a větší kapky.

Ale cenu nenapíšou proč? Proč vše musíte zdlouhavě hledat? U ONA nemají pohonné hmoty tolik oktanů jak u čerpačky ORLEN-BENZINA, proto jsou ceny nižší.

Tankuji diesel+ u ONO Cvikov
již mnoho let a jsme já i můj dopravní prostřek naprosto spokojeni.

Tankuji na ONU již mnoho let,dosud bez nejmenšího problémů s kvalitou nafty. Když beru 700 l několikrát měsíčně, je to sakra znát.. díky ONO!

Super ceny. Škoda že čerpačka není v Holešově. Zničte ty darebáky, kteří si účtují nehorázné peníze. Hlavně v Holešově.

Tankuji na tank Ono v Krupé od jejího vzniku a bez problémů, plná spokojenost. Je to super.

Tankuju jen na Onu uz par let A problem nikdy nebyl. A ceny jsou vzdy levnejsi ne jen u poh hmot.Tak Pro Ono za mne jen palec nahoru

Já bych tedy nikdy netankoval palivo na benzínce co nemá certifikát kvality paliva ...

Super , posledních deset let tankuji u Vás!! Vše v pohodě!

Hurá, teď máme i v Ostrově na Karlovarsku ,dřív jsme museli až do Sokolova.

Na ONO tankuju zhruba 18.rokú a absolutně bez problémú jen tak dál

U ONA tancuje benzín už 13 let, měl jsem 2 Corolly a japonské motory jdou choulostivé na kvalitu benzínu a olej. Ani jednou jsem neměl žádný problém. Asi už 6 let přidávám VIF do benzínu kvůli podílu ekosložky z řepky.
Tak že bratrům Ondrům díky, že existují také podnikatele kteří jsou s marží dole.
Ne jako ti zloději z PL, či z Maďarska atd.
Bratrům fandím, a držte se.

Tankuji již 6rokem a vše o.k.Mockrat děkuji za nejlepší ceny a kvalitu čerpací stanice Zlín Zadveřice

Ja tankuji jiz pet let a jsem nadmiru spokojen.

TANKUJI U ONO JIZ 2 ROKY V BRNĚ SLATIŇE A NADMIRU SPOKOJENOST.SUPER.

Méně je někdy více. Kvalita PHM bez problémů, nižší marže, vice zákazníků. I ostatní zboží v shopu levnější než jinde. Za mě všeobecná spokojenost. :o)

Dobrý den chtěla bych se zeptat jestli máte taky ňáké zákaznické karty,na body. Děkuji za odpověď. S pozdravem Sabina

Tankuji již 5 rokem a tankovat
budu dál.Děkuji jen tak dal jste super :-))

Tankuji již 5 rokem a tenkrát budu dál.Děkuji jste super :-))

Na Onu opravdu spokojenost kdekoliv narazím Tankuji tam žádné problémy

Jezdím tankovat do Roudnice a jsem spokojený. Cena je nejlevnější v okolí a z autem jsem problém neměl.

Hlavně že máte všechny Tank ono v Praze, nežijeme tam všichni, blik!. Ale nejlepší na západ u dálnice D5 je pumpa v Nýřanech. Blbost zajíždět do Plzně. I když je to firma co vznikla v Plzni.

Dobrý den když se tak koukám na mapu kde se nachází čerpacky ONO tak okres Jeseník není žádná čerpacka

Přidej komentářDiskusní příspěvky vyjadřují názor jejich pisatelů a provozovatel tohoto portálu za ně nenese zodpovědnostSOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Úsporný energetický tarif: Jaká bude sleva a kdo na ni nedosáhne

Proti zdražování energií bojuje stát úsporným tarifem pro domácnosti a odpuštěním poplatků za obnovitelné zdroje. Jak to bude fungovat si...

 

Nejlepší pražské čtvrti pro život

Hledáte byt v Praze a přemýšlíte, ve které pražské čtvrti se nejlépe bydlí? Průzkumy mají jasnou odpověď, objevte ji v článku.

 

Poplatky na polských dálnicích - cena mýtného, mapa dálnic

Kolik se platí mýtné v Polsku? Musíte si pořídit dálniční známku předem? Jaká je max. povolená rychlost? Vše o polských dálnicích se dočtete...

 

ODEBÍREJ NEJNOVĚJŠÍ NÁVODY A RADY DO ŽIVOTA

Vlož email a nech si zasílat čerstvé návody, rady a další zajímavosti