Co darovat letos k Vánocům? Investiční zlato!

Co darovat letos k Vánocům? Investiční zlato!
Foto: Pxfuel

Vánoce už jsou opět na dohled a vy možná pomalu začínáte přemýšlet, čím obdarujete své blízké. Dochází vám nápady? Pro maminku byste ještě něco vymysleli, ale totálně netušíte, čím obdarovat tátu nebo co letos darovat obchodním partnerům? Zlato. Investiční zlato je investiční dárek vhodný pro každého.

Ušetřete si dlouhé přemýšlení, obdarujte všechny své blízké i finanční partnery zlatými slitky a mincemi. Jde o vhodné dárky pro muže, ženy, a dokonce i děti. Ty si mohou svou minci nebo kousek zlata schovat. Až budou větší a rozumnější, smění je za peníze a něco si pořídí.

Zlato je cenově dostupným dárkem

Jestli vám nyní běží hlavou, že nejste milionáři, abyste mohli darovat zlato, musíme vás vyvést z omylu. Nejlevnější slitky a mince třeba s vyobrazením jména se dají sehnat již od zhruba 1500 Kč. Jako hodnotný vánoční dárek pro vaše blízké jsou tedy přijatelné. Navíc na první pohled nebude vidět, kolik jste za minci či slitek utratili. Není to tedy, jako když darujete peníze v obálce. V té obálce by navíc jen ztrácely na hodnotě, zatímco zlato si svou hodnotu drží.

Malé dárky velké hodnoty

Slitek o hmotnosti 1 gramu je samozřejmě malinký, má však velkou hodnotu. Mince jsou o něco větší, navíc se dají sehnat s řadou zajímavých motivů. Pro své blízké můžete vybrat třeba mince zobrazující znamení zvěrokruhu, pro obchodní partnery nějaký neutrálnější vzor.

Objednáte je pohodlně online, dorazí vám až domů, vy už je pouze zabalíte do balicího papíru.

Dárek pro každou příležitost

Investiční zlato však není pouze dárkem vhodným k Vánocům. Existují speciální mince pro výročí svatby, k promoci lze darovat minci zobrazující titul. Možností je opravdu řada, investičním zlatem vyřešíte narozeniny, svátek, svatební dar, výročí. Možná obdarovaného inspirujete k tomu, aby sám začal investovat do zlata. Zlato by mělo tvořit součást každého investičního portfolia.

Komentáře

Pridat komentář


Diskusní příspěvky vyjadřují názor jejich pisatelů a provozovatel tohoto portálu za ně nenese zodpovědnostSOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Daňové ráje nabízejí ideální podmínky pro praní špinavých peněz

Jak fungují offshore firmy a daňové ráje

Co je to offshore? Jak fungují offshore společnosti? Kdo využívá daňové ráje? Odpovědi na tyto i další otázky najdete v článku!

Jaká je aktuální inflace v ČR - jak se počítá a vyvíjí

Jaká je aktuální inflace v ČR - jak se počítá a vyvíjí

Máte peníze pod polštářem? Inflace je potichu krade. A bohužel i ze spořících účtů. Zkuste jednoduchou kalkulačku inflace a mějte lepší...

NEJZAJÍMAVĚJŠÍ TIPY