SPOLEČNOST

Volební průzkumy a modely – preference politických stran

Komentáře

No jo no, důchodci a nevzdělanci volí ANO a SPD, až nebudou na tomto světě, tak bude klid.

Budu volit jen Ano 2011 věřím v to že vyžene bandu slepencu a opět se budem mít dobře proto v září 2022 volím Ano 2011 je můj favorit

rÁDA BYCH VĚDĚLA KDO JSOU POL. STRANY jiné , ketré měly tak 0,1% a najednou mají 11% o koho jde ?

Vždy jsem volil ODS protože je to strana jak má být a vedení této strany je velmi vzdělané.Proto opět budu ODS volit. Náš předseda je velmi rozumný a proto posílá mnoho finančních prostředkú ale i vojenské techniky na Ukrajinu. Pán prezident Zelinkyj je schopný člověk, který věří, že Ukrajina válku vyhraje. I když je přisluhovač USA a poslouchá jejich rozkazú, tak se mu to v žádném případě nepodaří. Rusko je velmoc které je neporazitelné.Proto pane Fialo probudte se a začněte se starat o české lidi.VĚŘÍM,ŽE UŽ SE PROBOUZÍTE A PROTO vÁS BUDU VOLIT.

Vždy jsem volil ODS protože je to strana jak má být a vedení této strany je velmi vzdělané.Proto opět budu ODS volit. Náš předseda je velmi rozumný a proto posílá mnoho finančních prostředkú ale i vojenské techniky na Ukrajinu. Pán prezident Zelinkyj je schopný člověk, který věří, že Ukrajina válku vyhraje. I když je přisluhovač USA a poslouchá jejich rozkazú, tak se mu to v žádném případě nepodaří. Rusko je velmoc které je neporazitelné.Proto pane Fialo probudte se a začněte se starat o české lidi.VĚŘÍM,ŽE UŽ SE PROBOUZÍTE A PROTO vÁS BUDU VOLIT.

Volte ODS, tu bandu lotrů a zlodějů.

Tato vláda je nejhorší od vzniku republiky pětikoalice samé lži a jak zacházejí s našimi penězi všechno cpou na Ukrajinu a pro nás drobečky volím ano!!!!!!!!!!!!!!

neměl rád komanče,ale volím je posledních 30 let,protože jsou mezi slepými jednookým králem.Nikdy už sestavovat vládu nebudou ,to jsem si jist.Jako strašák,by mohli fungovat.

Lidi volili slepenec a teď se diví! Vládne nám nejhorší vláda co tu kdy byla. Proč se lidi nesejdou na Letenské pláni. Kde jsou ti křiklouni z milionu chvilek pro demokraciji.Vsichni řvali proti Babisovi a teď čumí, co slepenec předvádí. Chválím těch 30% co jsou věrní Babisovi.Doufám že v volbách bude mít 50% a vyžene lumpy z vlády i z parlamentu.

Současná vláda si “pěkně”připravila podmínky,dohnala ji její povýšenost, vstoupila do víru s jakým nepočitala,a teď se ji nevyplatí balamutit jak pomáhá,vůbec si neví rady s elektřinou plynem benzinem naftou,bojí se zasáhnout tam kde vznikají veliké zisky ,rozumně upravit ceny ,zdražování do 10% od předchozí ceny v roce 2019 2020 ale více ne !! Tomu odpovídá i současné přidání,ale aby vláda skrytě vytahovala lidem z peněženek je hanebné,ukáže se na podzim ve volbách

Po revoluci jsem pravidelně volil ODS a dodnes si to vyčítám,jenom si přeji,aby stejnou chybu neudělala dnešní mládež.Naštěstí díky panu Fialovi a spol.je ta pravděpodobnost velmi malá (aspon´ doufám), pro mne jasná volba ANO.

Dámy a pánové,
nebuďte hloupí a zjistěte si co se vůbec v té sněmovně děje, za co ty vaše strany jdou a zda-li je to, to co říkají že chtějí prosadit.
Nejhorší mi přijde stejně ten populistický přístup ze strany SPD a nefunkční stínová vláda ANO (samé obstrukce a populismus kam to v té demokracii klesáme). Ale hlavně lidi myslete. S volbama nejsem také spokojen, ale to je tak všechno co s tím můžeme dělat.
Hlavně je teď musíme nechat pracovat, ale nenachat jim nic projít!

ods a kdu nejhorší dokonce zradci nas poctivých lidi teto republiky eště že my končí život a už nebudu naty pobudy dělat celá čtyřkoalice ad jde dopekla.

Korupčníci z ODS a ČSSD už dávno vyměnili kabát za ANO a SPD. Radim Fiala vyměnil ODS za SPD,JErmanová,Vildumetzová Mračnová z ODS do Ano,Foldyna,David,Bašta z ČSSD do SPD,Faltýnová z ČSSD do ANO.

všichni politici jsou hamty hamty hamty ať mám víc něž tamty

Je jasné, že slepenec je podvod na jednoduché lidi, s velmi krátkou pamětí. Volitelné je pouze ANO, nebo SPD. U ANO mě vadí, že neprosadili všeobecné referendum, proto raději SPD.

No nebojte se petikolka nedojde do cíle už teď nemá dve kola Ale za to má Babiš vydlážděný chodník na hrad jasně že budu volit Ano

Ukažte mi politika, který nelže. Půjdu si ho vyfotit.

Slaboduchý jsou všichni, kde věří králi zlodějů a lhářů.

Pan A.Sova je poněkud slaboduchý

Doufám, že lidi nezapomněli na eru ODS a TOP, plná Orlická přehrada,strach , utahování opasků,dělení medvěda mezi poslamci, privatizace - rozkradení a vytunelování v přímém přenosu, zavírání nemocnic - proto jsme jen s obrovským nasazením zvládli covid.Kdyby opozice jen nekritizovala a neházela vládě klacky pod nohy, mohly jsme na tom být mnohem lépe!Děkuji a doufám , že se zase k těm hrůzám nevrátíme.

Já rozhodně volím ANO!! Slepencům nevěřím ani slovo!

jedine SPD

Estébák a tunelář Bureš má stále hodně hlasů, mnoho lidí za koblihu udělá cokoliv. Fuj.

Jsem důchodce. Je pro mne velice zajímavé sledovat, jak ty jedině správné strany zapomněly, co všechno během let u vlády napáchaly ze korupce a skandály. Když někdo řekne, my jsme ta jediná strana, hned zbystřím. Myslí si sned, že tonoucí se i slibů politika chytá. U pirátů mě opravdu zaujalo, jak těch pár lidi z internetu mává s lidmi. Upozornil bych zpětně na nedávné spojení KDU-ČSL a Starostů. Pánové Gazdík a Bělobrádek na bilboardu slibovali: Zajistíme spravedlivé důchody a byty pro mladé rodinu. Myslím, že pokud to Gustáv Husák slyšel v hrobě, tak ho rovnou švihlo. Na závěr souhlasím s předchozím názorem, že strany neměly celou funkční dobu v programech nic, než útočit na premiéra. Lituji Jurečku za jeho spojence. Přiznám, že se těším, jak se koalice po volbách servou, uvnitř i s ostatními soupeři. Chápu rozčarování těch pro ně obyčejných lidí z toho, co politici dělají, či spíše nedělají. Proto mnozí nepůjdou volit. Já budu volit ANO nebo SPD.

Všechny strany KDU,ČSSD,KSČM,ODS,TOP,ODA nezabránily korupci, s tou bojují i jiné zápaní státy. Tady se hraje neustále hra ANTIBABIŠ, ale nebýt průšvihů zmíněných stran, nikdy by nevzniklo ANO. Tato vláda udělala pro obyčejné lidi monohem víc, než vlády předchozí. Proto volím ANO.

Nebudu riskovat experiment koalic a stran které by se samostatně do sněmovny nedostaly.

Záleží to na tom, kde a koho se ptají, nemyslím si, že by ANO volili jen dělníci a nevzdělaní nebo důchodci, mě je 52let a volba jasná ANO, Piráti a spol je dle mého cesta do pekel

Dobrou volební kalkulačku najdete na volbiste.cz

Z průzkumů vyplývá,že jsou značně rozdílné výsledky.Důležité je ,kde se respondentů ptají.V kterých městech nebo vesnicích. Důležitý faktem zůstane jaké procentuelní složení jednotlivých dotazovaných skupin. jaké je rozvrstvení z hlediska stáří odpovídajících osob a důchodci.Na ty se zepomíná.To je velká síla,která významě ovlivní volby. Důchcodci mají jasno.Budou volit toho kdo se o ně stará a jakou úroveň zbývajícího života jim nabídne. Rozhodně to není Fiala-ods, KDU,top 09 ,které jim už se předvedli a nadělili důchodcům přídavek 40kč na rok . Pro mne jako důchoce je to ANO.

Přidej komentářDiskusní příspěvky vyjadřují názor jejich pisatelů a provozovatel tohoto portálu za ně nenese zodpovědnostSOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Volební systém v České republice a D'Hondtova metoda

Podívejte se, jak se rozdělují hlasy ve volbách podle D'Hondtova systému, a jak je tenhle systém ve skutečnosti spravedlivý nebo nebo...

 

Sčítání lidu 2021 – jak vyplnit formulář online a vzor

Sčítání lidu v ČR je letos jiné. Je to především první digitalizované sčítání lidu online. ☝ Vše důležité o sčítání lidu 2021 se dozvíte v tomto...

 

ODEBÍREJ NEJNOVĚJŠÍ NÁVODY A RADY DO ŽIVOTA

Vlož email a nech si zasílat čerstvé návody, rady a další zajímavosti