RODINA

Sčítání lidu 2021 – jak vyplnit formulář online a vzor

Komentáře

děkuji všem za super komentáře, nasmal jsem se :D je vidět že máte ještě rozum . za měsíc se dozvíme že agentura co to dělá si za to vzala 150 milionu

na vašich strábkách je kde co jen ne dotazník aby se mohl vyplnit, k čemu ty zbytečné další odkazy ?

Jděte do prdele nic nemám ani nic nevlastním občanka neplatná.To je asi to úplně nejlepší co můžete udělat mít hovno a máte pokoj.Zdravy vám nikdo nevezme.

Toto sčítání je hlavně pro Brusel aby zjistil kolik emigrantů můžete ubytovat.

Jak mám sečíst syna - je vlastníkem bytu,kde je trvale přihlášen a kde žiji já - matka a jeho žena. Syn však trvale pracuje v německu a domů dojíždí 1x za měsíc na prodloužený vikend..

To musíte každého buzerovat co kde jak žije nechcete náhodou vlést nám i do zadku Děkuji je to jenom p....jenom vyhrožuj te každému pokutou za tohle když se tam nenapíše ?!

souhlas s pavlem strčte si to do piče

Oprava: to je pokus o vtip? A to mám platit když nevyplním pokutu a dělají si vrásky, že nikdo nepřišel?

Už nebudu věřit ! Na vchodových dveří česká pošta si nalepí text s datumem a se 4hodinovým rozestupem, že bude roznášet formuláře po bytech. Jako blbec duvěřivě čekám. A NIKDO- znovu se podívám,nepopletla jsem si? A čtu , nalepeno nov a s datem až na květen. To je pokud o vtip. Příště nebudu čekat!!!!!

Strčte si to do piče

Sčítání se chci zúčastnit. Jsem ráda, že tu můžu žít. Díky Bohu za tuto zem. Žehnám jí a lidem v ní i těm v moci postaveným.
Jen pro upřesnění: Ježíš Kristus se narodil přímo v Betlémě. Jak víme.

Jak zjistit jestli náš elektronický dotazník byl zaregistrován

Pro prudiče, odmítače, nechápače. Sčítání lidu se provádělo již ve starém Římě, takže již přes 2000let. Tyto údaje potřebuje každý stát na světě, není to výmysl, ani šikana obyvatel. Sčítání se provádí po celém světě.

Pane Přikryl, promiňte, ale jste dost naivni

Je to jen sbírání dát, aby se jinde zase zneužily

Já si tam vymyslel takový bludy, že jim z toho bude přecházet zrak

Pani Miloslavo v čem máte problém? Vyplnit formulář? To zvládla moje devadesatiletá sousedka i děda co mu táhne taky na devadesát. Pokud máte problém obraťte se na někoho, kdo to zvládne za Vás. Chytrých a ochotných lidí je dost. Pokud něčemu nerozumíte všude je spousta nápovědy a mnoho návodů. Dokonce pokud si dáte tu námahu, přečtěte si i zdůvodnění a vysvetlivky ke každé otázce.

Elita národa zde promlouvá, hrůza,těm sverite vyplnit formulář?Tak jsem zvědavá,kolik padne těch slibovaných pokut.Bude to stejné,jako s nošením rousek,tj.NIC , 35jen řeči bu,bu,bu....

Tak pokud všelijací stěžovatelé disponují aspoň trochou inteligence a jsou schopni pochopit sdělení a význam psaného textu mají v článku odpověď na všechny jejich výtky a výmysly. Sčítání je důležité pro fungování státu. Sčitalo se již za císaře Františka Josefa a sčítá se na celém světě. Není to výmysl EÚ ani této vlády. Data jsou anonimizována. Nikdo nedává data o svem majetku. A tak bych mohl pokračovat vyvracením dalších a dalších slaboduchých výlevů co se tu objevují v komentářích. Kdy se pisatelé nejsou schopni podepsat nebo se schovávají za anonimní přezdívky.

Jsme jen jako otroci.Berani už jenna porážku.

Běs a hrůza.Čeho se ještě dočkáme. Lituji děti které se narodí do dnešní doby.

stále nejasné

stále nejasné

stále nejasné

stále nerozumím

stále nerozumím

nvím co napsat
na co se pořád ptáte

Je někde ke stažení formulář at se můžu podívat na otázky?

To se dalo čekat,Češi nejlépe umí si stěžovat na všechno a všechny. Nikdy nebylo tak dobře a čím méně mají co řešit, tak hledají co vše je špatně. Ať si ti nespokojenci jdou žít jinam, co je tady drží ???

zašlete mě formulář ke sčítání. Můj e-mail:mirova.zeme@centrum.cz

Odpověď pro hnidu máš pravdu kde můžeme krást?Hci být milionářem!!!! Čauky

Jsem už docela na hadr čeho se ještě dočkáme život mám v p... peníze mám vp.. velký nedostatek vybavení domu také v p..jinak vrchnost to jsou boháči my jsme jenom hnidy co musíme vydělávat.pokažde si najdou kde nás můžou obrat, stáhnout z kůže,jsme v háj...

Nálada mezi obyvatelstvem na stupni A 5

je osm hodin po spuštění a stále to ještě nefunguje moje trvalá adresa prý neexistuje to je peklo asi moc intenzivně nepracují na zprovoznění

Je to 6 hodin od počátku a první hláška je Sčítání 2021 není v současné době dostupný. Intenzivně pracujeme na jeho zprovoznění. Tak co ještě chtějí? Kašlu na ně! Opět totální neschopnost úřadu!!!!!!!!!!!

Máme jenom povinnosti,ale práva žádné.Je to smutné,politici bohatnou a dělný lid na ně dře.Spravedlnost je sice slepá,ale v naší zemi neexistuje. Všichni by měli prokázat původ svého majetku,ale u boháčů to nikdy neprojde.Prostě na každého je jiný metr.Dusíte NÁS.Jinak děkuji moc za to,že mohu žít v tomto zkorumpovaném státě a sním o tom,že jednou bude lépe pro Všechny.

Stáhla jsem si vzor a musím říct, že kromě toho, že chtějí vědět osoby ve společné domácnosti a další věci kolem bydlení tak pak se ptají na zaměstnání kde a co děláte a jak se tam dostáváte. Jen nějak nepobírám ty jejich kódy pracovního zařazení 😀

No jsem zvědav jak to vyplním ze zahraničí, navíc bez pobytu na trvalém bydlišti dle občanky. Byt jsem pronajal a trv. bydliště nebyl důvod měnit. To jsou komplikace navíc ke koronce.

Opavdu pri scitani lidi je dulezity vyplnovat vybaveni domacnosti?! Vyse mzdy a podobne?!!! A jeste se chlubi ze se to tedka uz vyplnovat nemusi!!

Jsem zvědav na ukrajince co jsou tdy vice jak 90dní a jeste ktomu nelegalně

Nechápu o co jde stěžovatelům. Sčítalo se už od pradávna a sčítat se bude. Nevím čemu se furt všichni divíte. A ještě ty trapné komenty, kdyby to mělo, alespoň hlavu a patu. No, ale jsme jenom lidé, blbé a pitomé.

A na co máme matriky proč mám ještě vyplňovat nějaký dotazník v době digitalizace

Vyhozeny penize , a sčitani jak to nazivaji to je jen aby nas mohly zas oskubat

Veškeré komentáře jsou trapně trapné...

Sčítání lidu, domů a bytů, to jsou 3 otázky, tak proč je jich přes 20?? Sčítání se dělá na základě nařízení EU. Co je EU potom co mám?

Pane Petr, znáte službu samoobslužných prádelen? Kdyby u nás byla dříve, novou pračku bych nepořizoval.

Ne tvl. Ledničku nemám, žeru všechno studený a za oknem a taky neperu, chodím jako prase🙈🙈🤣🤣🤣 o bože, lidská květeno česká

Vy už nevite jak víc lidi buzerovat!!!!!

Přidej komentářDiskusní příspěvky vyjadřují názor jejich pisatelů a provozovatel tohoto portálu za ně nenese zodpovědnostSOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

K čemu je energetický štítek budov a jak jej získat

Nevíte, jak získat energetický štítek domu nebo energetický štítek na byt? Ptáte se, k čemu je vlastně energetický štítek nemovitosti dobrý?...

 

Co řeší zákon proti praní špinavých peněz (AML zákon)

Co je AML zákon? Kdo je povinná osoba ve vztahu k AML? Prohlédněte si seznam rizikových zemí pro AML. Co znamená zkratka AML? AML dokumenty.

 

ODEBÍREJ NEJNOVĚJŠÍ NÁVODY A RADY DO ŽIVOTA

Vlož email a nech si zasílat čerstvé návody, rady a další zajímavosti