Nakupujte a prodávejte na Bazoši v tmavém režimu

Nejoblíbenější internetový bazar u nás stále vylepšuje své služby. Nyní Bazoš vychází uživatelům vstříc možností přepnout na tmavý režim.

Nakupujte a prodávejte na Bazoši v tmavém režimu
Foto: Bazos.cz

Bazoš je největší poskytovatel inzerce u nás. Denně na Bazoši najdete okolo 60 000 nových inzerátů. Abyste se v nich lépe vyznali, můžete si je nechat seřadit a filtrovat podle kategorie, ceny nebo lokality. Bazoš navíc nepůsobí jen u nás, inzerci zprostředkovává také na Slovensku a v Polsku. Nejoblíbenější český inzertní portál se stále snaží zlepšovat a rozšiřovat své služby. Ukazuje to i nová funkce tmavého režimu, kterou Bazoš nyní nasazuje na svých internetových stránkách.

Dark mode (tmavý režim) na Bazoši - výhody a nevýhody

Používání tmavého motivu má své výhody, ale i jednu nevýhodu. Jedinou nevýhodou, se kterou se uživatelé setkávají při používání tmavého režimu, je horší čitelnost. To ale rozhodně neplatí pro každého a rozhodně stojí za to vyzkoušet si tmavý mód na vlastní oči. Výhod je totiž hned několik:

  • Šetřete své oči. Tmavý režim není pro vaše tak náročný. Jistě znáte ten pocit, když odejdete od počítače, zavřete oči a místo černočerné tmy máte stále před očima blikající monitor. To se vám s tmavým motivem nestane.
  • Zlepšete kvalitu svého spánku. Díky tmavému motivu se vám bude snáz usínat.
  • Šetřete baterii telefonu a životnost monitoru. Tmavý režim spotřebuje daleko méně energie a jeho dlouhodobé používání prodlužuje životnost vašeho monitoru.

Tmavý motiv pro mobilní aplikaci i na stránkách

Bazoš svým uživatelům nabízí také mobilní aplikaci, která je dostupná jak pro zařízení se systémem Android, tak pro ty se systémem iOS. Tmavý režim už v aplikaci funguje nějakou dobu a uživatelé si ho v recenzích pochvalují. Není proto divu, že se nyní stejné vylepšení služeb dostává i na internetové stránky nejen u nás, ale i u našich sousedů na Bazoši na Slovensku a v Polsku.

Jak nastavit tmavý režim na Bazos.cz

Přepnutí na tmavý režim je velmi jednoduché. Stačí v levém dolním rohu najít předvolbu “Tmavý motiv: Vypnuto”. Kliknutím na “Vypnuto” dark mode zapnete a dalším kliknutím volbu zase vypnete. Snadno si tak na Bazoši sami vyzkoušíte, která varianta vám sedí víc.

Komentáře

Pridat komentář


Diskusní příspěvky vyjadřují názor jejich pisatelů a provozovatel tohoto portálu za ně nenese zodpovědnostSOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Český startup Ikiseq nabízí investování do talentovaných lidí s potenciálem uspět

Burza talentů Ikiseq - představení investiční platformy

Ikiseq⭐ je první investiční platforma svého druhu na světě, která nabízí přímo se podílet na rozvoji konkrétního talenta nákupem podílů na...

Jak začít podnikat od nuly a vytvořit podnikatelský záměr

Jak se stát podnikatelem a být úspěšný + podnikatelský záměr

Chcete rozjet svůj vlastní byznys? Podívejte se na všechny základní informace, které potřebujete znát, na jednom místě. Jak se stát OSVČ,...

Změna dodavatele energií je sice jednoduchá, přesto ale může zabrat hodně času

Jak na změnu dodavatele energií - plynu a elektřiny

Zajímá vás, jaké kroky musíte podstoupit při změně dodavatele energií? Na co si dát pozor? Jak vybrat nového dodavatele? Poradíme vám v...

NEJZAJÍMAVĚJŠÍ TIPY