Sazka spolupracuje s Balíkovnou a DPD - seznam výdejních míst

Doba, kdy jste doma čekali na balík v rozmezí několika hodin a nemohli jste se kvůli tomu hnout z bytu, je jednou pro vždy pryč. Dokonce i Sazka spolupracuje s Balíkovnou. Přečtěte si podrobnější informace v článku.

Balíčky i balíky nově na výdejních místech Sazky Foto: Pixabay

Česká pošta - Balíkovna a sledování zásilky

Česká pošta už dávno nenabízí jen službu Balík do ruky. To je ta služba, která vás zavře doma v určitém časovém rozmezí, abyste si mohli balík převzít. Další možnosti České pošty jsou Balík na poštuBalíkovna. Můžete si tak zvolit, že vaše zásilka zůstane na nejbližší poště, kde si ji sami vyzvednete. Díky nejnovější službě Balíkovna si můžete vybrat z více než 2 500 míst v republice, kde si balík převezmete.

Balík do ruky Kurýr doručí balík k vaším dveřím do vašich rukou
Balik na poštu Balík na vás počká na poště, kterou si zvolíte
Balíkovna Balík na vás počká na jakémkoli výdejním místě Balíkovny, nově jsou jimi i prodejní místa s terminálem Sazky

Pro všechny výše popsané způsoby navíc máte možnost zásilku sledovat a budete tak přesně vědět, kdy dorazí na místo určení. Ke sledování zásilky potřebujete pouze kód, který vám přijde e-mailem nebo smskou.

Sazka & Balíkovna od České pošty

Česká pošta nyní nově spolupracuje se Sazkou! To je skvělá zpráva, protože váš balík může putovat na vaše nejbližší prodejní místo s terminálem Sazka. A těch je po republice opravdu hodně. Pro Balíkovnu to konkrétně znamená 1 500 nových výdejních míst.

Sazka - balíky, balíčky a vůbec všechny zásilky

Pro zásilky uložené na pobočkách Sazky existuje několik omezení.

  • maximální hmotnost 20 kg
  • nejdelší strana balíku nesmí přesáhnout 100 cm
  • pobočky Sazky nepřijímají pneumatiky a bílou elektroniku z důvodu omezeného prostoru provozoven

Pokud váš balík či balíček není těžší než 20 kg, neměří víc než 100 cm na žádné straně a nejde o pneumatiky a bílou elektroniku, pak je určitě možné si ho nechat doručit na jedno z 1 500 nových výdejních míst, které máte poblíž.

Balíkovna - Sazka tabák, nová výdejní místa

Napadlo vás při čtení článku, že Sazka je součástí všech prodejen tabáku kolem? Ano, správně. Opravdu si nyní můžete poslat balík do trafiky, kam byste stejně měli namířeno. Pokud se vám povedlo přestat kouřit, nebo ještě lépe nikdy nezačít, stejně oceníte četnost těchto míst po republice.

DPD Sazka

Kromě Balíkovny je Sazka také výdejním místem pro DPD Pick up. Tato služba je stejná, jen pro jinou společnost. DPD Pickup je možný na 400 místech v ČR. Na stránkách Sazky se máte možnost podívat se na mapu s ukazateli, kde tato místa jsou.

Vyzvedněte si balíky na pobočkách Sazky Foto: Shutterstock

Česká pošta - Sazka - co je potřeba k vydání balíku

Vyrážíte-li na poštu nebo na nejbližší výdejní místo u Sazky, pak budete potřebovat kód, který vám přijde e-mailem nebo SMS zprávou. V případě dobírky si s sebou vemte i hotovost, nebo kartu. Možnost platit kartou ale raději předem ověřte.

Samotný kód k výdeji zásilky stačí. Nepotřebujete tedy občanský průkaz ani jiný průkaz totožnosti. Rozhodně je dobré znát jméno příjemce, pokud jím nejste vy sami.

Sazka - Otevírací doba

Otevírací doba Sazky je velmi vstřícná. Většina poboček má otevřeno denně do večerních hodin. Dokonce i o víkendu není problém najít provozovnu, kam si můžete zajít pro svůj balík. Omezení mohou nastat v souvislosti s nějakým státním svátkem.

Co Sazka nabízí

Pokud jste o Sazce dosud neslyšeli, pak jste asi poslední v ČR. Ale i přes velmi malé procento pravděpodobnosti, že se někdo takový najde, pojďme si říct, co vše Sazka nabízí.

Jak můžete sami posoudit, není to jen Šťastných deset a výdejna balíků. Sazka nabízí daleko víc.

Reklamní sdělení: 18+ Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Komentáře

Pridat komentář


Diskusní příspěvky vyjadřují názor jejich pisatelů a provozovatel tohoto portálu za ně nenese zodpovědnostSOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Loterie Extra Renta od Sazky – tažená čísla a tabulka výher

Loterie Extra Renta od Sazky – tažená čísla a tabulka výher

Číselná loterie Extra Renta přináší hlavní výhru v podobě měsíční renty 200 000 Kč na 20 let – dohromady 48 000 000 Kč získáte za trefu 7...

Angličtina online pro samouky - procvičování, kurzy a učebnice

Procvičování angličtiny online pro samouky - učebnice a kurzy

Na internetu v dnešní době existuje opravdu velmi široká nabídka online kurzů angličtiny.🤗 Vypadá to, že výuka angličtiny nebyla nikdy...

Kolik zaplatíte clo a DPH za zásilky z Číny

Kolik zaplatíte clo a DPH za zásilky z Číny

Jaké je clo na zboží z Číny v roce 2024? Jak podat elektronické celní prohlášení? Vyplatí se i nadále nakupovat na AliExpressu? Odpovědi na...

NEJZAJÍMAVĚJŠÍ TIPY