ONLINE

Loterie Extra Renta od Sazky – tažená čísla a tabulka výher

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - informace zde.

Komentáře

918556576390 / 80780967

Opožděné výsledky jsou pravidelně, někdy chybí i tři slosování. Vrchol vaší neschopnosti jsou výsledky od 8. srpna, tj. 5x slosování, kdy vám v každém slosování chybí jedno číslo!!! Dnes je 9.9.2022.

Už někdo vyhrál max.možnou výhru?

Prosím, jakým způsobem se losují čísla u Extra Renty? Děkuji za odpověď.

proč ve středu nejsou výsledky z pondělí ?sázím pravidelně a asi přestanu,nebaví mě čekat na výsledek tak dlouho. dnes je 23.3. a výsledky tam jsou ze 7.3.,tak co to je ?

Zdravím sázku hlavně extra rentu je právě 21.3.2022. 22.02hod a výsledky nikde tak tady je vidět neschopnost sázky a není to poprvé vaše losování by chtělo finanční kontrolu !!! Vidím v tom podvod na sázející

Ahoj

Zdá se, že je to perfektní hra s velkou pravděpodobností výhry, na kterou stačí uhodnout 3 čísla. Už jsem si vsadil.

Nevím proč si někdo stěžuje já jsem nalezla vše co jsem potřebovala

Je to všechno ok nalezeny všechny tahy dík

Co to má být je 21:00 a výsledky nikde kdo to kóduje bože za idiota uźmam na toto nervy prý losování 8:30hod a hovno hovno zlatá ranko pak čtu na betu źe zase 21:51 mají být výsledky tak děláte si prdele?????????

Dobrý večer v kolik hodin jsou prosím taźenáçisla losovàna na internetu děkuji.....

Když jste neschopní něco najít ,tak tady to máte : https://www.sazka.cz/loterie/extra-renta/kontrola- - sazky

Super hra. V pondělí 27.12. výhra 25000

Co tam sedí za lempla. Je úterý 18,00 14.12.2021 a výsledky nikde nejsou. Za pondělí13.12.

20

11

kde najdu nahodny typ,

PROČ TADY NENÍ TIKET KAM MŮŽEME VLOŽIT ČÍSLA PR OKONTROLU-než aby jsme to hledali -všue to mají jen vy ne

Super příležitost, jak si zlepšit budoucnost!

Super hra

Byl bych pro to losovat jako sportu. Míčky. Nebo jako když bylo losování mates. Takhle to počítač vyhodnotí a úspěch je v nivec.

Čísla se údajně losuji počítačem,nikoli míčky jako sportka.On line počítač samozřejmě vygeneruje kombinaci čísel s co nejméně výherci. Pokud je tato loterie fér,proč ji nelosujete míčky a televizi.

Hloupej kdo dává a hloupější kdo nebere bylo a bude.

to se mi líbí

To si děláte z lidí legraci? kde to hledat v 21,49 hod.v pondělí? je už 13.7. t.zn.,že je úterý 1,05hod. a výsledky nikde.

V tom není bordel, v tom je veksl a šmelina. On vám tak někdo dneska dá, jen tak, rentu na dvacet let, nenechte se vysmát.

Nemohu najít všechna tažená čísla od začátku roku 2021 pro EXTRA RENTA. Před měsícem jsem je našel ale teď nejsou nikde k nalezení. Máte vtom zřejmě BORDEL.

Uvádějte vylosovaná čísla extrarenty hned a ne,aby na to člověk čekal půl dne! Kraviny na displeji vyskočí hned!

Přidej komentářDiskusní příspěvky vyjadřují názor jejich pisatelů a provozovatel tohoto portálu za ně nenese zodpovědnostSOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Legální online casino pro české hráče s bonusy zdarma

Český trh s online casiny je dnes díky novému hazardnímu zákonu regulovaný a každý provozovatel musí splnit přísné podmínky Ministerstva...

 

Co je rejstřík vyloučených hráčů z hazardních her (RVO)

Co je rejstřík vyloučených hráčů hazardních her?✂️ Můžete být v rejstříku zapsáni i vy? Co je sebevyloučení a jak ho provést?🎰 Všechny odpovědi...

 

Co řeší zákon proti praní špinavých peněz (AML zákon)

Co je AML zákon? Kdo je povinná osoba ve vztahu k AML? Prohlédněte si seznam rizikových zemí pro AML. Co znamená zkratka AML? AML dokumenty.

 

ODEBÍREJ NEJNOVĚJŠÍ NÁVODY A RADY DO ŽIVOTA

Vlož email a nech si zasílat čerstvé návody, rady a další zajímavosti