ONLINE

Loterie Extra Renta od Sazky – tažená čísla a tabulka výher

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele.

Komentáře

Uvádějte vylosovaná čísla extrarenty hned a ne,aby na to člověk čekal půl dne! Kraviny na displeji vyskočí hned!

Nemohu najít všechna tažená čísla od začátku roku 2021 pro EXTRA RENTA. Před měsícem jsem je našel ale teď nejsou nikde k nalezení. Máte vtom zřejmě BORDEL.

V tom není bordel, v tom je veksl a šmelina. On vám tak někdo dneska dá, jen tak, rentu na dvacet let, nenechte se vysmát.

To si děláte z lidí legraci? kde to hledat v 21,49 hod.v pondělí? je už 13.7. t.zn.,že je úterý 1,05hod. a výsledky nikde.

to se mi líbí

Hloupej kdo dává a hloupější kdo nebere bylo a bude.

Čísla se údajně losuji počítačem,nikoli míčky jako sportka.On line počítač samozřejmě vygeneruje kombinaci čísel s co nejméně výherci. Pokud je tato loterie fér,proč ji nelosujete míčky a televizi.

Byl bych pro to losovat jako sportu. Míčky. Nebo jako když bylo losování mates. Takhle to počítač vyhodnotí a úspěch je v nivec.

Super hra

Super příležitost, jak si zlepšit budoucnost!

Přidej komentářDiskusní příspěvky vyjadřují názor jejich pisatelů a provozovatel tohoto portálu za ně nenese zodpovědnostSOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Legální online casino pro české hráče s bonusy zdarma

0

Český trh s online casiny je dnes díky novému hazardnímu zákonu regulovaný a každý provozovatel musí splnit přísné podmínky Ministerstva...

 

Co je rejstřík vyloučených hráčů z hazardních her (RVO)

0

Co je rejstřík vyloučených hráčů hazardních her?✂️ Můžete být v rejstříku zapsáni i vy? Co je sebevyloučení a jak ho provést?🎰 Všechny odpovědi...

 

Co řeší zákon proti praní špinavých peněz (AML zákon)

0

Co je AML zákon? Kdo je povinná osoba ve vztahu k AML? Prohlédněte si seznam rizikových zemí pro AML. Co znamená zkratka AML? AML dokumenty.

 

ODEBÍREJ NEJNOVĚJŠÍ NÁVODY A RADY DO ŽIVOTA

Vlož email a nech si zasílat čerstvé návody, rady a další zajímavosti