Text vánočního přání zdarma ke stažení online

Papírové vánoční přání je něco skutečného, co si vaši blízcí mohou vystavit a užívat celé svátky. Má své kouzlo. Ale stejně tak neuděláte chybu, pokud svým známým pošlete vtipné online přání e-mailem. Podívejte se na naše tipy a vyberte to nejlepší vánoční přání pro vaši rodinu a přátele.

Ke staženíFoto přání online
Výroba přání – Přání vtipné
Sprosté Křesťanské

Text vánočního přání zdarma ke stažení online Foto: Pxhere

Hodnocení vánočních a novoročních přání: 9,1/10

  • Potěšte své blízké: pošlete přátelům i rodině přání a dejte jim tak najevo, že na ně myslíte, i když se nemůžete setkat osobně. Papírové přání nostalgicky potěší.

Vánoční a novoroční přání

Vánoce, vánoční i novoroční svátky jsou dobou klidu a míru, ale také rodinných setkání. Pokud to štěstí nemáte a s blízkými se setkat nemůžete, stále máte možnost, jak jim dát najevo, že vám schází. A nemusíte být vyloženě spisovatel, abyste poslali přání, nad kterým se zasmějí, nebo je text rozněžní. Internet je plný inspirace. Kromě vánočních přání se podívejte také na SMS texty či obrázky pro přání k narozeninám a k dalším příležitostem.

Nejkrásnější vánoční přání – text SMS, GIFy

SMS je sice už trochu old school způsob rozesílání přání, ale v případě babiček a dědečků je to cesta mnohdy jediná, pokud jim chcete popřát elektronickou cestou. V dnešní době se více používá např. Facebook Messenger, WhatsApp nebo Viber. Chytrý telefon je ovšem nutností. Inspiraci pro přání najdete například ZDE. Texty jsou většinou stručné, protože dříve platil pro jednu SMS omezený počet znaků.

Vtipná vánoční přání: text

Při vánočním shonu je důležité neztratit humor. To můžete svým blízkým dopřát pomocí vtipných vánočních přání. Ta můžete rozeslat jak v papírové podobě, tak například e-mailem. Vtipné vánoční texty najdete například ZDE.

Pokud se rozhodnete tato vtipná vánoční přání poslat, určitě vybírejte, komu je pošlete. Přání, která jsou například spojená s alkoholem, je obvykle nejlepší posílat pouze přátelům nebo členům rodiny, kteří jsou ve vaší věkové kategorii.

Aplikace na vánoční fotopřání – online

Máte v počítači povedené rodinné fotky? Nebo ještě lépe – nechali jste se vyfotit ve vánočně vyzdobeném ateliéru? Pak můžete snadno připravit velmi milé a osobní vánoční přání pomocí jednoduchých softwarů jako je Crello nebo HappyFoto. Česká pošta nabízí aplikaci, ve které vytvoříte i krásné koláže bez znalostí grafických programů. Pošta pohlednici osazenou vaší fotkou, textem a adresou vytiskne a doručí. Cena je pro zaslání do ČR nižší než 40 Kč. Také se odvíjí od vybraného rozměru pohlednice.

Vánoční přání pohyblivé obrázky ­– animace s hudbou a GIFy

Internet je plný vánočních přání a obrázků. Mnohé jsou animované, doprovázené hudbou a hodí se pro zasílání e-mailem, nebo přes sociální sítě. Postup je jednoduchý. Otevřete si prohlížeč Google a zadáte: „vánoční přání animace s hudbou“. Poté už začnete vybírat ta nejkrásnější vánoční přání online zdarma.

Vánoční přání – video ke stažení, YouTube

Vánoční přání může vyřešit také prostřednictvím videa. Vyberte si na YouTube i z česky otextovaných veselých snímků. Videa si z YouTube můžete i stáhnout do počítače a poslat tak libovolnou elektronickou cestou celé video nebo jen odkaz. Níže uvádíme ukázku vánočního video přání.

Vánoční přání ke stažení – obrázky

Vánoční přání je dnes opravdu snadné zaslat i v obrázkové podobě. Využít k tomu můžete e-mail, ale také některou ze sociálních sítí jako Facebook, Twitter, Instagram, ale také různých chatovacích aplikací. Obrázků na internetu je hodně a úplně nejjednodušší je využít při hledání Google. Vyhledávat obrázky můžete pomocí Googlu zde.

Vánoční přání - stromeček Foto: Pixabay

Originální vánoční přání od srdce – návod a výroba

Dárky, které vyrobíte sami, obdarovanému říkají, že jste ho chtěli opravdu ze srdce překvapit. Vlastní přání můžete připravit na počítači díky jednoduchému grafickému nástroji Canva. Papírové přání má ovšem své kouzlo. Tak utíkejte do papírnictví, kupte si kreativní sadu – papíry, lepidlo, nůžky, popisovače a můžete začít. S tvořením vám pomůže následující video.

Pinterest: vánoční přání – text

Pinterest je nekonečné moře nápadů, návodů a duše kreativců tu jen jásá. Na Pinterestu najdete inspiraci pro ten nejlepší text vánočního přání, nebo si konečně ujasníte, jaké chcete vyrobit.

Tip: Před psaním vánočního přání 2023 si můžete připravit skvělý vánoční punč. V tomto článku se dozvíte, jak na to.

Katolické, křesťanské a staročeské vánoční přání – texty

Jsou pro vás Vánoce tradice, kterou berete vážně? A slavíte je pouze klasicky? Potom najdete nejlepší texty vánočních přání např. na adrese Vanoce.org nebo Prani-pranicka.cz.

"Bůh nikdy nedá nikomu takový dar,
který není schopen přijmout.
Dává-li nám Bůh dar Vánoc,
pak proto, že myslí,
že jsme schopni
jej pochopit a přijmout."
(Papež František)

Už brzy vůně cukroví
každičký kout provoní
a rozezní se koledy
– tak přejeme hodně pohody,
hodně radosti,
kapra bez kostí,
žádné starosti,
všeho do sytosti!

Krátká i dlouhá sprostá vánoční přání – text

Vánoce jsou přece jen svátky klidu a tak by se to s vulgaritami rozhodně nemělo přehánět. Pokud vám ale klasické "Šťastné a veselé." připadá nudé, pak určitě najdete inspiraci na webu vanocni-smsky.cz v sekci sproste-smsky.

Dva kroky dopředu,
jeden krok zpátky,
zas je rok v pr**li,
přeji příjemné svátky :)

Komentáře

Pridat komentář


Diskusní příspěvky vyjadřují názor jejich pisatelů a provozovatel tohoto portálu za ně nenese zodpovědnostKomentáře

Krásné klidné svátky a pohodu přeje Kamila s klukama

Příjemné prožití a pohodovou atmosféru svátků vánočních, bohatého Ježíška, veselou sklenku na Silvestra, šťastné vstoupení do nového roku a hodně zdraví přeje Marcela s Tondou

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Bez vánočního osvětlení by Vánoce ztratily své kouzlo

Jak na nejlepší vánoční osvětlení stromečku a domu

Hledáte tipy na vánoční osvětlení? Chcete, aby vaše okna zářila na celou ulici? Jaké osvětlení zvolit podle trendů letošního roku? Odpovědi...

Otevírací doba obchodů na Vánoce - Kaufland, Lidl a další

Otevírací doba obchodů na Vánoce - Kaufland, Lidl a další

Sháníte dárky zase na poslední chvíli? Potom se podívejte na otevírací dobu obchodů o vánočních svátcích. ✅ Víme, kde všude mají...

barva světla teplota chromatičnosti

Jak vybrat správnou barvu světla (teplotu chromatičnosti)

Chromatičnost: barevná teplota světla. Jaké osvětlení pořídit do koupelny a jaké do ložnice? Kde je lepší studené a kde teplé světlo?...

NEJZAJÍMAVĚJŠÍ TIPY