Text vánočního přání zdarma ke stažení online

Papírové vánoční přání je něco hmatatelného, co si vaši blízcí mohou vystavit a užívat celé svátky. Má své kouzlo. Ale stejně tak neuděláte chybu, pokud svým známým pošlete vtipné online přání mailem. Podívejte se na naše tipy a vyberte to nejlepší vánoční přání pro vaši rodinu a přátele.

Ke staženíFoto přání online
Výroba přáníPřání vtipné
Sprosté Křesťanské
Pohlednice s voňavou vánoční známkou

Text vánočního přání zdarma ke stažení online Foto: Pxhere

Hodnocení vánočních a novoročních přání: 9,1/10

  • Potěšte své blízké: pošlete přátelům i rodině přání a dejte jim tak najevo, že na ně myslíte, i když se nemůžete setkat osobně. Papírové přání nostalgicky potěší.

Vánoční a novoroční přání

Vánoce, vánoční i novoroční svátky jsou dobou klidu, míru, ale také rodinných setkání. Pokud to štěstí nemáte a s blízkými se setkat nemůžete, stále máte možnost, jak jim dát najevo, že vám schází. A nemusíte být vyloženě spisovatel, abyste poslali přání, nad kterým se zasmějí, nebo je text rozněžní. Internet je plný inspirace. Stejně tak na zde najdete i vhodné SMS texty či obrázky pro přání k narozeninám a k dalším příležitostem.

Vánoční pohlednice a voňavá vánoční známka

Letos se Česká pošta snaží povzbudit k posílání papírových vánočních pohlednic a nabízí voňavou vánoční známkou. Tento nápad už se osvědčil třeba i na Slovensku, kde poštovní doručovatelky voněly skořicí a vánočním punčem - díky brašnám plným pohlednic s aromatickými známkami.

Nejkrásnější vánoční SMS přání – texty, GIFy

SMS je sice už trochu old school způsob rozesílání přání, ale v případě babiček a dědečků je to cesta mnohdy jediná, pokud chcete popřát elektronickou cestou. V dnešní době se více používá např. Facebook messenger, WhatsApp nebo Viber. Chytrý telefon je ovšem nutností.

Inspiraci pro přání najdete například ZDE. Texty jsou většinou stručné - z důvodu, že dřív byl omezený počet znaků pro jednu SMS.

Vánoční přání texty – vtipné a srandovní

Při vánočním frmolu je důležité neztratit humor - což můžete svým blízkým dopřát pomocí vtipných vánočních přání. Ta můžete rozeslat jak v papírové podobě, tak například emailem. Inspiraci ke vtipným vánočním textům můžete najít třeba ZDE.

Pokud se rozhodněte tato vtipná vánoční přání poslat, určitě vybírejte, komu je pošlete. Přání, která jsou například spojená s alkoholem, je obvykle nejlepší posílat přátelům, kteří jsou ve vaší věkové kategorii.

Aplikace na vánoční fotopřání – online

Máte v počítači vyvedené rodinné fotky? Nebo ještě lépe - nechali jste se vyfotit ve vánočně vyzdobeném ateliéru? Pak můžete snadno připravit velmi milé a osobní vánoční přání pomocí jednoduchých softwarů jako je Crello nebo HappyFoto. Sama Česká pošta nabízí aplikaci, ve které vytvoříte i krásné koláže - bez nutnosti znát grafické programy. Pošta pohlednici osazenou vaší fotkou, textem a adresou vytiskne a doručí. Cena je méně než 30 Kč - záleží na vybraném rozměru pohlednice.

Vánoční přání pohyblivé obrázky ­– animace s hudbou a GIFy

Internet je plný vánočních přání a obrázků. Mnohé jsou animované, doprovázené hudbou a hodí se pro posílání e-mailem, nebo přes sociální sítě. Otevřete si prohlížeč Google a zadejte: vánoční přání animace s hudbou. A začněte vybírat.

Vánoční přání – video ke stažení, YouTube

Vánoční přání může vyřešit i prostřednictvím vtipného videa. Vyberte si na YouTube i z česky otextovaných veselých snímků. Videa si z YouTube můžete i stáhnout do počítače a poslat tak libovolnou elektronickou cestou celé video nebo jen odkaz.

Vánoční přání ke stažení – obrázky

I vánoční přání v podobě obrázku je dnes opravdu snadné zaslat. Využít můžete emailu, ale také celé řady sociálních sítí jako Facebook, Twitter, Instagram, ale také různých chatovacích programů.

Obrázků na internetu je opravdu dost a úplně nejjednodušší je využít Googlu. Vyhledávat obrázky můžete pomocí Googlu zde.

Vánoční přání - stromeček Foto: Pixabay

Originální vánoční přání od srdce – návod a výroba

Dárky, které vyrobíte sami, obdarovanému říkají, že jste ho chtěli opravdu ze srdce překvapit. Vlastní přání můžete připravit na počítači díky jednoduchému grafickému nástroji Canva.

Papírové přání má ovšem své kouzlo. Tak utíkejte do papírnictví, kupte si kreativní sadu - papíry, lepidlo, nůžky, popisovače a můžete začít. Pomoci vám může následující video.

Pinterest vánoční přání, text

Pinterest je nekonečné moře nápadů, návodů a duše kreativců tu jen jásá. Na Pinterestu najdete inspiraci pro ten nejlepší text vánočního přání, nebo si konečně ujasníte, jaké přání chcete vyrobit.

Katolické, křesťanské a staročeské vánoční přání – texty

Jsou pro vás Vánoce vážná tradice? Ctíte Vánoce je pouze klasicky? Potom najdete nejlepší texty např. na adrese Vanoce.org nebo Prani-pranicka.cz.

"Bůh nikdy nedá nikomu takový dar,
který není schopen přijmout.
Dává-li nám Bůh dar Vánoc,
pak proto, že myslí,
že jsme schopni
jej pochopit a přijmout."
od Papež František *1936

Už brzy vůně cukroví
každičký kout provoní
a rozezní se koledy
- tak přejeme hodně pohody,
hodně radosti,
kapra bez kostí,
žádné starosti,
všeho do sytosti!

Krátká i dlouhá sprostá vánoční přání – text

Vánoce jsou přece jen svátky klidu a tak by se to s vulgaritami rozhodně nemělo přehánět. Pokud vás ale klasické "Šťastné a veselé." neuspokojí, pak určitě najdete inspiraci na webu vanocni-smsky.cz v sekci sproste-smsky

Dva kroky dopředu,
jeden krok zpátky,
zas je rok v pr**li,
přeji příjemné svátky :)

Komentáře

Pridat komentář


Diskusní příspěvky vyjadřují názor jejich pisatelů a provozovatel tohoto portálu za ně nenese zodpovědnostKomentáře

Krásné klidné svátky a pohodu přeje Kamila s klukama

Příjemné prožití a pohodovou atmosféru svátků vánočních, bohatého Ježíška, veselou sklenku na Silvestra, šťastné vstoupení do nového roku a hodně zdraví přeje Marcela s Tondou

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Bez vánočního osvětlení by Vánoce ztratily své kouzlo

Jak na nejlepší vánoční osvětlení stromečku a domu

Hledáte tipy na vánoční osvětlení? Chcete, aby vaše okna zářila na celou ulici? Jaké osvětlení zvolit podle trendů letošního roku? Odpovědi...

Co darovat letos k Vánocům? Investiční zlato!

Co darovat letos k Vánocům? Investiční zlato!

Vánoce už jsou opět na dohled a vy možná pomalu začínáte přemýšlet, čím obdarujete své blízké. Dochází vám nápady?

barva světla teplota chromatičnosti

Jak vybrat správnou barvu světla (teplotu chromatičnosti)

Chromatičnost: barevná teplota světla. Jaké osvětlení pořídit do koupelny a jaké do ložnice? Kde je lepší studené a kde teplé světlo?...

NEJZAJÍMAVĚJŠÍ TIPY